Хіти тижня. Київський завод аврально відновлює занепале виробництво апаратів штучного дихання

Паралельно на підприємстві готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3.

Державний концерн Укроборонпром працює над відновленням виробництва апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) на Київському державному заводі Буревісник. Про це повідомив заступник гендиректора держконцерну з питань трансформацій Роман Бондар, передають Патріоти України.

"Намагаємося зробити свій внесок у боротьбу з пандемією. Мустафа Найєм (заступник гендиректора "Укроборонпрому". - Ред.) зараз займається відновленням на "Буревіснику", а ДП "Новатор" - зробити фокус на випуску масок", - повідомив Бондар.

Зі свого боку керівник одеського благодійного фонду "Корпорація Монстрів" Катерина Ножевнікова зазначила, що черга на передзамовлення ШВЛ на "Буревіснику" - три тижні.

Як повідомив своєю чергою Найєм, "Новатор" (Хмельницький), який спеціалізується на випуску радіолокаційних комплексів, навігаційної апаратури і засобів зв'язку, недавно став сертифікованим виробником медичного обладнання, зокрема апаратів ультрафіолетового опромінення для безпечного знезараження великих приміщень і поверхонь.

За його словами, після оголошення карантину підприємство екстрено переорієнтувало виробництво і запустило пошиття медичних марлевих пов'язок для потреб самого підприємства та інших учасників "Укроборонпрому": вже виготовлено близько 20 тис., планується збільшити кількість масок до 100 тис.

"Паралельно на підприємстві готуються до запуску виробництва перших вітчизняних клапанних респіраторів FFP3. Зараз триває встановлення нової лінії продуктивністю до 3 млн спецзасобів щомісяця", - повідомив Найєм.

КГЗ "Буревісник" створено в 1967 році як складову ВПК України для виробництва складних радіолокаційних систем для суднобудівної промисловості СРСР. Спеціалізується на виробництві високотехнологічної медичної апаратури, зокрема апаратів ШВЛ ("БРИЗ"), стерилізаторів, медичного обладнання та спеціальних медичних меблів. Виробництво медичної апаратури сертифіковане. Завод увійшов до складу "Укроборонпрому" в 2010 році зі створенням держконцерну, а в листопаді 2011 року було порушено справу про його банкрутство за ініціативою підрозділу "Київенерго".

"Чому "Інформаційний спротив" маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з ОРДЛО?" - Снєгирьов

четвер, 4 червень 2020, 13:05

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. "Германия прекратила покупку российского газа. "Газпром" по-тихому прикрутил вентиль", - Анти-Колорадос

четвер, 4 червень 2020, 11:00

В Газпромі вже нічого не розповідають про "профілактику". Нагадаємо, саме так пояснювали зупинку газопроводу "Сила Сибіру" в Китай і "Блакитний потік" до Туреччини. "Вчера весь день и сразу из разных источников, шла информация одно и того же вида. Смыс...