
Відомий американський інвестор, оглядач Yahoo Finance Роберт Кіосакі заявив про те, що долар вмирає, а купувати потрібно срібло, золото або криптовалюту. Таку заяву він зробив у своєму мікроблозі Twitter, передають Патріоти України.
"Долар вмирає. Срібло як і раніше доступно кожному. Коли долар руйнується, має значення не ціна, а те, скільки монет з золота, срібла або біткоїну у вас є", – написав Кіосакі.
Відзначимо, серед провідних експертів різке зниження курсу долара обговорюють уже не перший рік. Нібито американська валюта більше не справляється зі своєю функцією головної резервної "монети".
Разом з тим останні тижні спостерігається найвищі за кілька років курс біткоїну. А після економічних проблем, які виникли через пандемію, виріс попит на срібло і золото, що призвело до подорожчання цих дорогоцінних металів.
При цьому також важливо відзначити, що криптовалюта зараз не визнає більшість центробанків. Цей актив не вважають платіжним засобом, а купуючи біткоїн можна як заробити, так і втратити. Курс не залежить від економічно обґрунтованих факторів.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...