
Українські АЗС і великі споживачі вже приготувалися закуповувати паливо танкерами в зв'язку з припиненням поставок нафтопродуктів з Росії. Представник президента в уряді Андрій Герус повідомив Міністерство інфраструктури про необхідність забезпечити злагоджену роботу портів та залізничного транспорту, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
"До такого сценарію припинення поставок ми готові. На сьогоднішній день деякі мережі АЗС і великі споживачі вже законтрактували танкери з дизпаливом, слідуючі в українські порти. У понеділок, о 10 ранку, в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб у нас була скоординована позиція і ефективно працююча логістика портів і залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Імпорт з альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки, буде відбуватися диверсифікація", - заявив Герус.
За словами представника команди президента Володимира Зеленського, в Україні в найближчому майбутньому не буде дефіциту палива або стрибків цін.
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...