
Українські АЗС і великі споживачі вже приготувалися закуповувати паливо танкерами в зв'язку з припиненням поставок нафтопродуктів з Росії. Представник президента в уряді Андрій Герус повідомив Міністерство інфраструктури про необхідність забезпечити злагоджену роботу портів та залізничного транспорту, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
"До такого сценарію припинення поставок ми готові. На сьогоднішній день деякі мережі АЗС і великі споживачі вже законтрактували танкери з дизпаливом, слідуючі в українські порти. У понеділок, о 10 ранку, в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб у нас була скоординована позиція і ефективно працююча логістика портів і залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Імпорт з альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки, буде відбуватися диверсифікація", - заявив Герус.
За словами представника команди президента Володимира Зеленського, в Україні в найближчому майбутньому не буде дефіциту палива або стрибків цін.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...