
Українські АЗС і великі споживачі вже приготувалися закуповувати паливо танкерами в зв'язку з припиненням поставок нафтопродуктів з Росії. Представник президента в уряді Андрій Герус повідомив Міністерство інфраструктури про необхідність забезпечити злагоджену роботу портів та залізничного транспорту, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
"До такого сценарію припинення поставок ми готові. На сьогоднішній день деякі мережі АЗС і великі споживачі вже законтрактували танкери з дизпаливом, слідуючі в українські порти. У понеділок, о 10 ранку, в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб у нас була скоординована позиція і ефективно працююча логістика портів і залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Імпорт з альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки, буде відбуватися диверсифікація", - заявив Герус.
За словами представника команди президента Володимира Зеленського, в Україні в найближчому майбутньому не буде дефіциту палива або стрибків цін.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...