
Українські АЗС і великі споживачі вже приготувалися закуповувати паливо танкерами в зв'язку з припиненням поставок нафтопродуктів з Росії. Представник президента в уряді Андрій Герус повідомив Міністерство інфраструктури про необхідність забезпечити злагоджену роботу портів та залізничного транспорту, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
"До такого сценарію припинення поставок ми готові. На сьогоднішній день деякі мережі АЗС і великі споживачі вже законтрактували танкери з дизпаливом, слідуючі в українські порти. У понеділок, о 10 ранку, в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб у нас була скоординована позиція і ефективно працююча логістика портів і залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Імпорт з альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки, буде відбуватися диверсифікація", - заявив Герус.
За словами представника команди президента Володимира Зеленського, в Україні в найближчому майбутньому не буде дефіциту палива або стрибків цін.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...