
Українські АЗС і великі споживачі вже приготувалися закуповувати паливо танкерами в зв'язку з припиненням поставок нафтопродуктів з Росії. Представник президента в уряді Андрій Герус повідомив Міністерство інфраструктури про необхідність забезпечити злагоджену роботу портів та залізничного транспорту, передають Патріоти України з посиланням на Главред.
"До такого сценарію припинення поставок ми готові. На сьогоднішній день деякі мережі АЗС і великі споживачі вже законтрактували танкери з дизпаливом, слідуючі в українські порти. У понеділок, о 10 ранку, в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб у нас була скоординована позиція і ефективно працююча логістика портів і залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Імпорт з альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки, буде відбуватися диверсифікація", - заявив Герус.
За словами представника команди президента Володимира Зеленського, в Україні в найближчому майбутньому не буде дефіциту палива або стрибків цін.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...