Хіти тижня. Менше грошей агресору: У Зеленського знайшли заміну дизпаливу з РФ

В Офісі президента запевняють, що підвищення цін на паливо не очікується.

Андрій Герус

Українські АЗС і великі споживачі вже приготувалися закуповувати паливо танкерами в зв'язку з припиненням поставок нафтопродуктів з Росії. Представник президента в уряді Андрій Герус повідомив Міністерство інфраструктури про необхідність забезпечити злагоджену роботу портів та залізничного транспорту, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

"До такого сценарію припинення поставок ми готові. На сьогоднішній день деякі мережі АЗС і великі споживачі вже законтрактували танкери з дизпаливом, слідуючі в українські порти. У понеділок, о 10 ранку, в Міністерстві інфраструктури буде нарада, щоб у нас була скоординована позиція і ефективно працююча логістика портів і залізниці, щоб не виникало вузьких місць. Імпорт з альтернативних джерел буде заміщати ці трубопровідні поставки, буде відбуватися диверсифікація", - заявив Герус.

За словами представника команди президента Володимира Зеленського, в Україні в найближчому майбутньому не буде дефіциту палива або стрибків цін.

Водіїв чекають великі неприємності: Дизпаливо в Україні скоро може стати дорожчим за бензин, - експерт

четвер, 22 квітень 2021, 16:25

"Головна причина дефіциту дизельного палива, який незабаром прогнозують в Україні, пов’язана з тим, що з ринку пішов трейдер Proton Energy, який забезпечував більшу частину постачання дизельного палива і авто газу пропан-бутан. Зараз замість них постач...

Курс долара в Україні може різко змінитися до кінця року: Експерти дали прогноз, як вплинуть МВФ і війна з Росією

четвер, 22 квітень 2021, 8:56

В останні місяці гривня поводилася відносно стабільно. Експерти відзначали навіть деякі тенденції до зміцнення національної валюти. Водночас ризик ескалації війни з Росією, а також невизначеність у питанні наступного траншу від МВФ можуть переломити ка...