Хіти тижня. Мінюст запроваджує "міцну дубину": Банківські рахунки боржників у банках арештовуватимуть автоматично

Денис Малюська Банки зможуть арештовувати рахунки боржників за допомогою системи від Міністерства юстиції. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська під час Дев'ятого українського банківського форуму, повідомляють Патріоти України з посиланням на "ЛІГА".

"Хочу закликати банківську спільноту приєднуватись до нашої системи автоматизованого арешту рахунків. Зараз вона абсолютно добровільна", – зазначив він.

За словами міністра, якщо банк приєднується до цієї системи, то арешт рахунків у такій фінустанові відбуватиметься автоматично.

"Виконавець натисне кілька клавіш на комп'ютері й рахунки вже будуть арештовані. Для банку, який приєднається до системи, спочатку це буде нібито мінусом, тому що клієнти розумітимуть, що їх рахунки можуть арештувати миттєво. Але що більше банків приєднаються до системи, то більша ймовірність, що ваші боржники не зможуть сховати кошти й уникати виконання зобов'язань", – сказав міністр.

"У нас є чимало виконавчих листів, загалом виконавчих документів про стягнення грошових коштів. А ця система зробить стягнення боргів у рази швидшим та ефективнішим. Зокрема стягнення з державного сектора. Ми готові надати всю технічну підтримку", – підкреслив Малюська.

З системою автоматизованого арешту рахунків вже працюють 4 банки.


Чи можна залишати ввімкненими електроприлади, коли немає світла: Що може трапитися

четвер, 2 лютий 2023, 18:49

Вже кілька місяців поспіль українці живуть в умовах відключення електроенергії. Російські ракети та дрони пошкодили багато об’єктів критичної інфраструктури по всій країні, передають Патріоти України. . Експерти не дають чітких прогнозів щодо того, кол...

Негайне ембарго на ядерне паливо та удар по "Росатому": Європарламент ухвалив резолюцію щодо санкцій проти РФ

четвер, 2 лютий 2023, 17:59

Депутати Європейського парламенту (ЄП) закликали Євросоюз прискорити ухвалення десятого пакету санкцій проти Росії. До нього просять включити "Лукойл" і "Росатом", а також повне та негайне ембарго на імпорт урану та ядерного палива з РФ, передають Патр...