Хіти тижня. Мінюст запроваджує "міцну дубину": Банківські рахунки боржників у банках арештовуватимуть автоматично

Денис Малюська Банки зможуть арештовувати рахунки боржників за допомогою системи від Міністерства юстиції. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська під час Дев'ятого українського банківського форуму, повідомляють Патріоти України з посиланням на "ЛІГА".

"Хочу закликати банківську спільноту приєднуватись до нашої системи автоматизованого арешту рахунків. Зараз вона абсолютно добровільна", – зазначив він.

За словами міністра, якщо банк приєднується до цієї системи, то арешт рахунків у такій фінустанові відбуватиметься автоматично.

"Виконавець натисне кілька клавіш на комп'ютері й рахунки вже будуть арештовані. Для банку, який приєднається до системи, спочатку це буде нібито мінусом, тому що клієнти розумітимуть, що їх рахунки можуть арештувати миттєво. Але що більше банків приєднаються до системи, то більша ймовірність, що ваші боржники не зможуть сховати кошти й уникати виконання зобов'язань", – сказав міністр.

"У нас є чимало виконавчих листів, загалом виконавчих документів про стягнення грошових коштів. А ця система зробить стягнення боргів у рази швидшим та ефективнішим. Зокрема стягнення з державного сектора. Ми готові надати всю технічну підтримку", – підкреслив Малюська.

З системою автоматизованого арешту рахунків вже працюють 4 банки.


Серйозність ситуації розуміють усі: В Європі готуються до того, що росіяни повністю перекриють постачання газу - Лана Зеркаль

середа, 10 серпень 2022, 21:27

Юристка, дипломатка і радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль в інтерв'ю журналістці Олені Трибушній розповіла, що в Європі готуються до повного перекриття постачання газу Росією, передають Патріоти України. «Зараз усі в Європі готуються до то...

Росія на окупованих територіях отримала корисних копалин на $12 трильйонів - The Washington Post

середа, 10 серпень 2022, 20:59

Росія отримала корисних копалин з окупованих українських територій на суму $12 трильйонів. Це понад 60% вугільних родовищ, 11% нафтових і 20% газових, а також понад 40% покладів металів України. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти Украї...