Хіти тижня. "Молчи, грусть, молчи...": Угода ОПЕК+ вдарила по одному з найстаріших нафтових промислів Росії

"Роснефть" зупинила видобуток нафти на Сахаліні.

«Роснефть» через обмеження за угодою ОПЕК + зупинила видобуток нафти на проекті «Сахалинморнефтегаз», йдеться в коментарі компанії і випливає з даних ЦДУ ПЕК, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Так, згідно з бюлетенем на 29 липня, обсяг видобутку нафти на цьому проекті був нульовим, а середньодобовий видобуток в липні склав 2,2 тис. тонн, що на 0,9 тис. тонн нижче рівня червня.

«Необхідність виконання Росією угоди ОПЕК + накладає на НК «Роснефть» вимоги щодо скорочення видобутку нафти, починаючи з травня 2020 року. У зв'язку з цим компанія тимчасово обмежує видобуток нафти на ліцензійних ділянках «РН-Сахалинморнефтегаз». Це рішення не передбачає звільнення працівників підприємства», - відзначили в компанії.
Тимчасові обмеження будуть використані для реалізації іншого інфраструктурного проекту - компанія розглядає можливість будівництва альтернативного трубопроводу замість зношеного «Оха - Комсомольськ-на-Амурі».
«РН-Сахалинморнефтегаз» - одне з найстаріших нафтовидобувних підприємств Росії, засноване в 1928 році. Підприємство веде свою діяльність на півночі Сахаліну, є оператором більше ніж по 30 ліцензіяї на розробку нафтогазових родовищ Сахаліну. В рамках угоди ОПЕК+ Росія з травня повинна скоротити видобуток нафти до 8,5 млн барелів на добу - мінімуму з 2002 року. З серпня квоти за угодою будуть зменшені, і РФ зможе збільшити видобуток на 400 тисяч барелів на добу.

"Проскочить в Германию и не сесть в тюрьму. Как украинцы массово едут в ЕС по польским визам", - журналісти

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:21

"Несмотря на облавы на украинцев с поддельными документами, растет поток заробитчан, которые пытаются проскочить в Евросоюз любым способом", - пише у своєму блозі Олександра Харченко, повідомляють Патріоти України, і продовжує: . Все больше украинцев и...

Про настрої на Донбасі, або Вмирати за Росію Луганськ не збирався

четвер, 24 червень 2021, 23:35

Відкритим залишається питання:що робити з проросійським населенням? На мою думку, хто ідентифікує себе росіянами, нехай їдуть до Російської Федерації. Цю проблему маємо вирішити радикально. Без люстрації всі розмови про пошук компромісів – дурні. Коли мі