Хіти тижня. Найближчим часом "ПриватБанк" припинить своє існування, - експерт

Ростислав Кравець впевнений, що фінустанову можуть поділити на кілька частин.

Український юрист Ростислав Кравець висловив думку, що процедура націоналізації «ПриватБанку» була порушена, і бізнесмен Ігор Коломойський просто тоді пішов від кримінальної відповідальності, передають Патріоти України.

За словами юриста, вже найближчим часом українці зможуть побачити, як «ПриватБанк» буде розділений на ряд більш дрібних фінансових установ. Ймовірно, він буде розділений на три банки - банк юридичних осіб, банк фізичних осіб, а також банк поганих активів. В такому випадку, з юридичної точки зору, такого банку більше не буде існувати, і повертати Коломойському просто немає чого.
Крім іншого, Кравець підкреслив, що ситуація з даним банком в українській державі на сьогоднішній день досить неприємна. Але Україні і не потрібен такого рівня мегабанк. За його словами, в «ПриватБанку» потрібно вводити тимчасову адміністрацію, а після цього ліквідувати фінустанову і жорстко питати з її акціонерів.
Джерело: golos.ua

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...