Російський валютний ринок болісно відреагував на новини про те, що країни світу масово закликають своїх громадян виїхати з України та вивозять із Києва дипломатів. У п'ятницю, 11 лютого, рубль вирушив у глибоке піке. Відносно одного американського долара він без затримки проскочив позначки 75, 76 і пробив 77 рублів. Всього за один торговий день російська нацвалюта впала на 3%, втративши 2,58 рубля на кожному доларі. Про це свідчать дані Московської біржі, передають Патріоти України.
На 21:36 (московський час) угоди з розрахунком завтра проходили по 77,58 рубля за долар. Ця цифра стала рекордною з початку лютого. Євро також помітно подорожчало. Євровалюта торгувалася за 88,34 рубля. За день рубль втратив трохи більше 2%.
Такого стрімкого обвалу російського рубля не було від початку пандемії, тобто два роки. Просвіту для позитивної динаміки поки що не видно. Шторм для російської грошової одиниці почався після того, як слідом за рекомендацією Держдепу громадянам США швидше покинути Україну з аналогічним закликом виступила влада Японії, Чорногорії, Південної Кореї, Латвії, Ізраїлю, Норвегії, Євросоюзу та Великобританії.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...