Хіти тижня. НБУ може "зіграти" в ревальвацію: Аналітики дали прогноз по курсу долара в Україні на літо

До кінця року долар протримається в курсовому значенні 27 грн +/- 50 коп, за умови що НБУ не стане зміцнювати курс до 25 UAH/USD на літо і осінь, як це було в минулому році. Таку думку висловив в інтерв'ю "Мінфіну" викладач макроекономіки "Бізнес-школи MIM-Київ", головний економіст Ukraine Economic Outlook Михайло Кухар, передають Патріоти України.

"Сподіваюся, до цього не дійде. Помилки минулого року, коли таким чином придушили експортне і промислове виробництво на 7-10%, сподіваюся, будуть враховані", - зазначив економіст.

На його думку, серйозного курсового ризику в цьому році немає. Кухар не згоден з прогнозом Мінекономіки, згідно з яким середній курс на рік складе 29,5 грн/$, а до кінця року 31,5 грн/$.

"Думаю, що рік ми закінчимо в курсовому значенні 27 грн +/- 50 коп. Хоча, знаючи тягу НБУ до інфляційного таргетування, не виключено, що з нами зіграють в торішню ревальвацію і зміцнять курс до 25 грн/$ на літо і осінь" , - заявив він і додав, що графік платіжного балансу дозволяє це зробити.

"Коли прийдуть нові платіжки і не тільки на електроенергію, громадяни перестануть бути дурнями і зроблять з представників влади дурнів, відправивши їх куди подалі", - політолог

неділя, 25 липень 2021, 19:43

"Про тарифи і дурнів. Уряд прийняв рішенн підвищити з 1 серпня тариф на електроенергію з 1,68 до 3,5 гривень за кіловат", - пише політолог Віталій Бала на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

Обіцяють надбавку не відкладати: Частині українців з 1 жовтня підвищать пенсії

неділя, 25 липень 2021, 19:15

Українські громадяни, вік яких перевищує 75 років, додатково отримають від держави виплати у вигляді щомісячної надбавки до пенсії. Втім, на гроші зможуть розраховувати лише ті, у кого є необхідний страховий стаж. Про це заявила глава Міністерства соці...