Хіти тижня. Не домовились: Росія повністю зупинила постачання нафти до Білорусі

Білоруси вже шукають альтернативні джерела постачань.

Росія повністю зупинила постачання нафти до Білорусі, її два нафтопереробних заводи знизили завантаження до мінімуму. Про це заявили у компанії "Белнефтехим", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Поставки російської нафти не здійснюються. Завантаження нафтопереробних заводів знижене до мінімального технологічно дозволеного рівня", - зазначили в концерні.

Також там повідомили, що наразі Білорусь працює над контрактами на постачання нафти у січні, а також шукає альтернативні джерела імпорту нафти.

У російській "Транснефти" пояснили, що не отримали заявок від нафтовидобувних компаній Росії на постачання нафти до Білорусі. Водночас, там наголосили, що транзит нафти через білоруську територію триває.

"Транснефть" здійснює прокачку в рамках заявок від нафтових компаній. Починаючи з 1 січня, у нас немає заявок від нафтових компаній на постачання на білоруські НПЗ. При цьому транзит через Білорусь триває в повному обсязі", - підкреслив офіційний представник "Транснефти" Ігор Дьомін.

Стало відомо, коли МВФ розгляне можливість кредиту Україні

середа, 3 червень 2020, 22:26

Україна та Міжнародний валютний фонд попередньо погодили нову програму Stand-bу розміром $5 млрд терміном на 18 місяців. Рада директорів Міжнародного валютного фонду включила до порядку денного на 9 червня питання про схвалення 18-місячної програми для...

"Гра в камікадзе": Гривня зміцнюється всупереч стрімкого падіння економіки. НБУ озвучив свій курс валют на 4 червня

середа, 3 червень 2020, 20:56

Суб'єкти економіки наразі намагаються зрозуміти, де наразі закінчується валютна спекуляція держави, щоб не втрапити в страшну халепу обвалу. Національний банк України на четвер, 4 червня, зміцнив курс гривні на 4 копійки по відношенню до долара. По від...