Хіти тижня. Недоімперії погрожують рекламаціями: Росія зганьбилась перед Індією зі своїми новітніми танками, "не имеющими аналогов в мире"

В рамках договору Міністерство оборони Індії отримає 464 російських бойових танків.

Танк Т-90МС. Фото: svpressa.ru.

Влада Індії висловила невдоволення після покупки великої партії російських танків Т-90МС. Операція обійшлася уряду в $3,12 млрд. Про це повідомляє "Свободная Пресса", передають Патріоти України.

В рамках договору Міністерство оборони Індії отримає 464 російських бойових танків. Після підписання контракту з'ясувалося, що російське держпідприємство "Уралвагонзавод" несе матеріальну відповідальність за затримки при виробництві танків та перевитрату коштів. У разі виявлення зривів термінів поставок Т-90МС або перевищення їх вартості на підприємство будуть накладатися штрафи.

Перші 64 машини повинні бути готові не пізніше 3,5 років з дня підписання контракту. Ритмічність виробництва повинна бути на рівні 120 машин в рік або 10 в місяць.

Після підписання контракту члени правлячої партії "Бхаратія джаната парті" розкритикували контракт. Політики заявили, що країні необхідно створювати танки на своїй території, а не віддавати частину складальних процесів Росії. Також критиці піддалася невиправдана дорожнеча проекту, що в результаті "призведе до розбазарювання оборонного бюджету".

Хіти тижня. Українцям різко підвищують штрафи: Кому доведеться платити і за що

четвер, 23 січень 2020, 0:35

В 2020 році українським підприємцям підняли штрафи за порушення правил з продажу товарів або послуг. Адже за законом будь-які операції з продажу повинні враховуватися з допомогою касових апаратів або інших реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про...

Новий гіпершвидкісний японський поїзд з'явився на світ завдяки... качкодзьобу (фото)

середа, 22 січень 2020, 23:41

Такий тип носа з'явився ще в 1997 у поїзда Е3 для тихого проходження гірських тунелів. Новий гіпершвидкісний японський потяг став схожий на качкодзьоба і їздить зі швидкістю 400 км / год - інженери просто запозичили найкращу аеродинаміку у птиці, перед...