Хіти тижня. Недоімперії погрожують рекламаціями: Росія зганьбилась перед Індією зі своїми новітніми танками, "не имеющими аналогов в мире"

В рамках договору Міністерство оборони Індії отримає 464 російських бойових танків.

Танк Т-90МС. Фото: svpressa.ru.

Влада Індії висловила невдоволення після покупки великої партії російських танків Т-90МС. Операція обійшлася уряду в $3,12 млрд. Про це повідомляє "Свободная Пресса", передають Патріоти України.

В рамках договору Міністерство оборони Індії отримає 464 російських бойових танків. Після підписання контракту з'ясувалося, що російське держпідприємство "Уралвагонзавод" несе матеріальну відповідальність за затримки при виробництві танків та перевитрату коштів. У разі виявлення зривів термінів поставок Т-90МС або перевищення їх вартості на підприємство будуть накладатися штрафи.

Перші 64 машини повинні бути готові не пізніше 3,5 років з дня підписання контракту. Ритмічність виробництва повинна бути на рівні 120 машин в рік або 10 в місяць.

Після підписання контракту члени правлячої партії "Бхаратія джаната парті" розкритикували контракт. Політики заявили, що країні необхідно створювати танки на своїй території, а не віддавати частину складальних процесів Росії. Також критиці піддалася невиправдана дорожнеча проекту, що в результаті "призведе до розбазарювання оборонного бюджету".

Очікується "бартерна" угода з ПАР: Ми їм свинину з курятиною, вони нам... Українські супермаркети може заповнити африканська крокодилятина

неділя, 20 вересень 2020, 22:15

Хто куштував крокодиляче м'ясо, зауважують, що дуже нагадує курку. І не дивно. Адже птахи є найближчими із невмерлих родичів крокодилоподібних. Південно-Африканська Республіка (ПАР) хоче постачати на український ринок крокодиляче м'ясо. Про це повідоми...

Курс на 29 за долар: Аналітики прогнозують стрімке здешевлення гривні протягом тижня

неділя, 20 вересень 2020, 8:55

Як зазначив аналітик, минулого тижня курс долара продовжив своє зростання по відношенню до гривні у всіх сегментах валютного ринку, додавши в середньому на 1%. Зокрема, на міжбанку курс виріс до 28,18. . "Після подолання позначки у 28,00 гривень за д...