Хіти тижня. "Нереальна ...": Коболєв "наїхав" на Тимошенко

Втім, "рецепту боротьби" з Леді Ю чиновник не має...

Голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв назвав лідера партії ВО Батьківщина Юлію Тимошенко "популістським політиком", охарактеризувавши її обіцянку знизити ціну на газ в два рази як нереальне, передають Патріоти України з посиланням на NewsUA.


"В нашій країні можливо все. Питання [в тому], що краще: знизити ціни [на газ] для всіх, включаючи тих, кому це не потрібно, або дати грошову компенсацію включно з монетизацією, яка дозволить споживачам залишити певну частину коштів собі? <...> Я не впевнений, що [Тимошенко] піде за першим сценарієм. <...> Будь-які обіцянки будь-яких політиків знизити ціну на газ є нереальними", - зазначив Коболєв.

На питання про те, чи є у голови Нафтогазу рецепт "боротьби" з передвиборною риторикою Тимошенко, Коболєв відповів: "Поки що немає".

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Скрепи покладають великі надії на "Північний потік-2": "Газпром" зменшує транзит через Україну

субота, 24 липень 2021, 0:32

Газотранспортна система (ГТС) України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, що виник. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості заради швидкого запуску «Північного потоку-2». Про це...