Хіти тижня. Німецький конкурент АТБ ще до відкриття своєї мережі продовольчих магазинів вже зваблює українців низькими цінами на якісний одяг

Мережа Lidl вже відкрила для українців можливість купувати товари, включно з одягом за дуже низькими цінами. Німецька компанія тільки-но готується відкрити супермаркети в Україні, але недорогі товари вже можна купити онлайн, зазначають Патріоти України.

Мережа супермаркетів Lidl має велику популярність у країнах Євросоюзу. Найближчим часом компанія готується вийти на український ринок та може скласти конкуренцію магазинам АТБ.

Поки що українським споживачам Lidl пропонує велику кількість товарів за максимально низькими цінами. Наприклад, в інтернет-магазині Lidl можна купити джинси за 179 гривень або сукню за 99 гривень. Одяг доступний у кількох розмірах, доставку здійснюють поштові оператори України.

Німецький рітейлер закуповує товари великими партіями безпосередньо у виробників, тому на полицях магазинів Lidl ціни значно нижчі, ніж в інших мережах. Єдиний мінус супермаркетів Lidl, який у майбутньому буде виправлений, це обмежений перелік продукції.

Якщо рітейлер з Німеччини вдасться вирішити проблему невеликого вибору товарів, до якого звикли споживачі, то він зможе обійти на українському ринку не тільки АТБ, а й інші мережі супермаркетів.

"Рішення погане та неприємне, але... корисне": Фурса прокоментував ідею податку на імпорт

неділя, 14 серпень 2022, 20:29

Деякі народні депутати виступають з ініціативою впровадження 10% податку на купівлю валюти в Україні. Цей податок має скоротити імпорт. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України. Він зауважив, 10% податок на імпорт д...

Усі замовлення - для України: Виробник "Байрактарів" наразі заброньований на три роки вперед

неділя, 14 серпень 2022, 19:29

Турецька компанія Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar TB2 і Bayraktar Akinci, має потужності для виробництва 20 безпілотників щомісяця і трирічний резерв замовлення. Наразі турецький виробник безпілотників зосереджений тільки на замовленнях Укр...