
За новими правилами за кожний день прострочення абонплати за газ, яку було встановлено в Україні з 1 січня, доведеться платити штраф в двократному розмірі, а карати будуть в тому випадку, якщо внести гроші після 20-го числа місяця, за який вноситься платіж. Про це йдеться в ухвалених правилах НКРЕКП, передають Патріоти України.
Уточнюється, що нараховувати запізнення будуть не до того дня, як відправили виплати, а до того моменту, поки їх не буде зараховано на рахунок постачальника комунальної послуги. З огляду на те, що місячний розмір абонплати, залежно від обсягів споживання і регіону, може досягати 300 і більше грн, місячне прострочення збільшить цю суму до 600 грн.
При цьому, українці мають право не вносити абонентську плату після розірвання договору з оператором ГРМ.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...