Міжвідомча приймальна комісія з інженерно-технічного забезпечення АТ «Укрзалізниця» допустила до експлуатації нову розробку ПАТ «КВБЗ» – дизель-поїзд ДПКр-3, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Крюківського вагонобудівного заводу.
Вагони дизель-поїзда та його візки відповідають чинним нормативним документам і вимогам технічного завдання. Тож було ухвалено рішення дозволити заводу виготовлення дослідної партії з 6 поїздів по 3 вагони у складі кожного.
17 грудня 2019 року на Крюківському вагонобудівному заводі відбулося засідання міжвідомчої приймальної комісії під головуванням виконуючого обов’язки директора з інженерно-технічного забезпечення АТ «Укрзалізниця» Сергія Мямліна. Комісія мала визначити подальшу долю нової розробки ПАТ «КВБЗ» – дизель-поїзда ДПКр-3. А саме: дозволити чи ні виготовлення партії цих нових поїздів.
Крім представників Укрзалізниці, у складі комісії працювали технічний директор ПАТ «КВБЗ» Олексій Гречкін, начальник проєктно-конструкторського управління Олег Шкабров, головний конструктор пасажирського моторвагонного рухомого складу Дмитро Єгоров, галузеву науку представляли директор науково-дослідного інституту транспортних систем і технологій, доцент кафедри Дніпровського націонеального університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна Сергій Костриця і директор Державного підприємства «Українськоий науково-дослідного інституту вагонобудувакння» Олександр Сафронов.
Члени комісії опрацювали надані програми та результати випробувань поїзда, експертні висновки, розрахунки, комплекти конструкторської документації. І за результатами роботи підписали акт про приймання нової продукції Крюківського вагонобудівного заводу – дослідного зразка трьохвагонного дизель-поїзда ДПКр-3 для регіональних пасажирських перевезень з двома привідними вагонами моделей 63-7083А, 63-7083А-01 та 63-7084А на візках моделей 68-7085 – привідний візок та 68-7090 – непривідний візок. Висновок комісії – вагони дизель-поїзда та його візки відповідають чинним нормативним документам і вимогам технічного завдання. Тож було ухвалено рішення дозволити заводу виготовлення дослідної партії з 6 поїздів по 3 вагони у складі кожного.
Голова міжвідомчої комісії Сергій Мямлін високо оцінив нову продукцію крюківських вагонобудівників, зазначивши, що вона вдало спроєктована, має хорошу конструкцію і добре виконана.
За комфортності, функціональними можливостями, м’якістю руху і безпекою поїзд не поступається аналогам відомих західних компаній і, на думку провідних фахівців, представників науки та залізничників, сподобається пасажирам.
Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 має три вагони: два з них, що є головними, моторні, один – проміжний – безмоторний. Моторні вагони комплектуються силовими установками потужністю 588 кВт. В поїзді 170 місць – першого і другого класів.У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині не менше 490-500 мм. Вони мають зручні підлокітники, індивідуальні розетки з USB-роз’ємом.
У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині – не менше 450 мм. Між кріслами підлокітник, індивідуальні розетки. Частина крісел має зустрічне розташування, між ними передбачено стаціонарні столи.
Для експлуатації у холодну пору року призначені рідинні обігрівачі, яких усього шість – по два на кожен вагон. Це дозволяє забезпечити надійну роботу системи опалення і скоротити час на попередній підігрів салону та силових установок перед запуском у зимовий період. Передбачено і електропідігрів салону при непрацюючих силових установках і опаленні шляхом застосування спеціальних електричних нагрівачів від мережі 380В. Це забезпечить економію дизельного пального і попередній підігрів салону перед подачею на посадку в холодні дні.
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...