Хіти тижня. Обвал ціни на нафту: У Кремлі зробили лякаючий прогноз

Міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив, що світові ціни на нафту можуть впасти нижче $40, ближче до $30 за барель, якщо ОПЕК+ влітку не домовиться за угодою про обмеження видобутку.

За словами російського міністра, спрогнозувати подальшу ситуацію поки складно, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Ми ж не знаємо, що буде влітку, як ОПЕК - домовиться, не домовиться щодо обмеження видобутку. Якщо не домовиться, то ціни можуть впасти нижче 40 доларів і до 30 доларів за барель", - сказав він.

ОПЕК і низка країн, які не входять в організацію, (ОПЕК +) домовилися в кінці 2016 року про скорочення видобутку нафти на 1,8 млн барелів. Потім в червні 2018 року, коли ціни бурхливо росли в очікуванні жорстких санкцій США проти Ірану, було вирішено по суті наростити видобуток на 1 млн барелів на добу.

Однак після несподівано широких винятків Штатів для покупців іранської нафти альянс повернувся до скорочення видобутку - на перше півріччя 2019 року його погоджено в 1,2 млн барелів на добу від рівня жовтня 2018 року. Винятки, що діяли для низки країн, минули 2 травня.

Чергове засідання країн-учасниць ОПЕК+, де буде обговорюватися подальша доля угоди, може пройти 2-4 липня.

З 2020 року супутникові тарілки стануть набагато менш привабливими

вівторок, 23 липень 2019, 19:58

На початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано. Уже на початку наступного року супутникове телебачення в Україні буде закодоване. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали. Вони твердять...

Разом із відсотками: Суд дозволив стягнути 1,3 мільярда доларів з РФ за активи "Ощадбанку" в Криму

вівторок, 23 липень 2019, 12:30

Суд постановив стягнути з Росії не лише вартість захопленого нею майна, а й відсотки, які нараховуються з березня 2014 року. Київський апеляційний суд задовольнив заяву "Ощадбанку" і дав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу п...