Хіти тижня. Обвал ціни на нафту: У Кремлі зробили лякаючий прогноз

Міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив, що світові ціни на нафту можуть впасти нижче $40, ближче до $30 за барель, якщо ОПЕК+ влітку не домовиться за угодою про обмеження видобутку.

За словами російського міністра, спрогнозувати подальшу ситуацію поки складно, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Ми ж не знаємо, що буде влітку, як ОПЕК - домовиться, не домовиться щодо обмеження видобутку. Якщо не домовиться, то ціни можуть впасти нижче 40 доларів і до 30 доларів за барель", - сказав він.

ОПЕК і низка країн, які не входять в організацію, (ОПЕК +) домовилися в кінці 2016 року про скорочення видобутку нафти на 1,8 млн барелів. Потім в червні 2018 року, коли ціни бурхливо росли в очікуванні жорстких санкцій США проти Ірану, було вирішено по суті наростити видобуток на 1 млн барелів на добу.

Однак після несподівано широких винятків Штатів для покупців іранської нафти альянс повернувся до скорочення видобутку - на перше півріччя 2019 року його погоджено в 1,2 млн барелів на добу від рівня жовтня 2018 року. Винятки, що діяли для низки країн, минули 2 травня.

Чергове засідання країн-учасниць ОПЕК+, де буде обговорюватися подальша доля угоди, може пройти 2-4 липня.

Хіти тижня. "Привид 8 гривень за долар" бродить Україною: Якщо в України все буде добре - курс долара до гривні піде ще нижче, - експерт

неділя, 8 грудень 2019, 19:30

Звісно до поверненння курсових ставок до довоєнного періоду говорити наразі не доводиться. Однак при вдалій макроекономічній та фінансовій політиці уряду гривня може відвоювати у "американця" ще кілька позицій. Курс долара до гривні може продовжити зни...

Остаточний обвал: Аналітики розповіли, що буде із доларом наступного тижня

неділя, 8 грудень 2019, 18:26

Гривню підтримує великий урожай і експорт зернових, інвестиції іноземців в ОВДП і великі суми переказів коштів українських трудових мігрантів. В Україні курс долара в найближчий тиждень остаточно опуститися нижче 24 грн/$ і буде тестувати нові позначки...