
Український олігарх Ринат Ахметов готується терміново реалізувати план захисту власної бізнес-імперії за допомогою іноземних інвесторів. Колишній депутат Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі розповів про екстрену реакцію Ахметова на рішення команди Володимира Зеленського змінити правила на ринку сонячної енергетики. Нова влада збираються зменшити прибутки власників найбільших станцій, передають Патріоти України.
За інформацією джерел на фінансових ринках, компанія ДТЕК Ахметова збирається випустити єврооблігації на суму 350 мільйонів доларів. Продаючи такі облігації, ДТЕК переслідує відразу кілька цілей. "Перша - захиститися іноземними інвесторами від зниження зеленого тарифу, яке зараз активно обговорюється. Адже зелений тариф в Україні становить 0,15 євро за Квт-год, це найвищий "зелений" тариф в світі і в 2-3 рази вище, ніж в Європі. Друга - залучити гроші, щоб максимально побудувати або скупити нові електростанції, поки діє цей супервисокий «зелений» тариф. Третя - вибудувати захист в кримінальній справі по Роттердам +. Уже шести особам там винесені підозри, а збитки українським споживачам пораховані на рівні 19 млрд. гривень. Щоб уникнути варіантів, коли держава буде компенсувати збитки через конфіскацію активів, Ахметов зможе використовувати іноземних інвесторів, як щит, яким будуть захищатися в уже початих кримінальних процесах.
Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...