Хіти тижня. Олігарх вже готується: Команда Зеленського планує важкий удар по бізнесу Ахметова

За інформацією джерел на фінансових ринках, компанія ДТЕК збирається випустити єврооблігації на суму 350 мільйонів доларів.

Ринат Ахметов. Фото: РБК.

Український олігарх Ринат Ахметов готується терміново реалізувати план захисту власної бізнес-імперії за допомогою іноземних інвесторів. Колишній депутат Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі розповів про екстрену реакцію Ахметова на рішення команди Володимира Зеленського змінити правила на ринку сонячної енергетики. Нова влада збираються зменшити прибутки власників найбільших станцій, передають Патріоти України.

За інформацією джерел на фінансових ринках, компанія ДТЕК Ахметова збирається випустити єврооблігації на суму 350 мільйонів доларів. Продаючи такі облігації, ДТЕК переслідує відразу кілька цілей. "Перша - захиститися іноземними інвесторами від зниження зеленого тарифу, яке зараз активно обговорюється. Адже зелений тариф в Україні становить 0,15 євро за Квт-год, це найвищий "зелений" тариф в світі і в 2-3 рази вище, ніж в Європі. Друга - залучити гроші, щоб максимально побудувати або скупити нові електростанції, поки діє цей супервисокий «зелений» тариф. Третя - вибудувати захист в кримінальній справі по Роттердам +. Уже шести особам там винесені підозри, а збитки українським споживачам пораховані на рівні 19 млрд. гривень. Щоб уникнути варіантів, коли держава буде компенсувати збитки через конфіскацію активів, Ахметов зможе використовувати іноземних інвесторів, як щит, яким будуть захищатися в уже початих кримінальних процесах.

Хіти тижня. "Продажи будут идти с колес": Експерти пояснили, чому долар летить у прірву

четвер, 21 листопад 2019, 3:00

"13 ноября валютчики устроили новый обвал курса доллара: он потерял 12 копеек и рухнул к 24,30-24,32 грн/$. Еще сильнее провалилась стоимость наличной валюты: на 15 копеек на продаже - до 24,45-24,55 грн/$, и на 5 копеек на выкупе (до 24,20-24,35 грн/$...

Недоімперії буде горе: За кілька місяців ціни на нафту можуть впасти до 35 доларів і нижче

четвер, 21 листопад 2019, 0:32

Продовження торгової війни між США та Китаєм обіцяє уповільнення світової економіки, загрозу промислової рецесії і кризу попиту на енергоносії. Ціни на нафту падають другий день поспіль на новинах про те, що торговельні переговори Китаю і США знову зай...