
Український олігарх Ринат Ахметов готується терміново реалізувати план захисту власної бізнес-імперії за допомогою іноземних інвесторів. Колишній депутат Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі розповів про екстрену реакцію Ахметова на рішення команди Володимира Зеленського змінити правила на ринку сонячної енергетики. Нова влада збираються зменшити прибутки власників найбільших станцій, передають Патріоти України.
За інформацією джерел на фінансових ринках, компанія ДТЕК Ахметова збирається випустити єврооблігації на суму 350 мільйонів доларів. Продаючи такі облігації, ДТЕК переслідує відразу кілька цілей. "Перша - захиститися іноземними інвесторами від зниження зеленого тарифу, яке зараз активно обговорюється. Адже зелений тариф в Україні становить 0,15 євро за Квт-год, це найвищий "зелений" тариф в світі і в 2-3 рази вище, ніж в Європі. Друга - залучити гроші, щоб максимально побудувати або скупити нові електростанції, поки діє цей супервисокий «зелений» тариф. Третя - вибудувати захист в кримінальній справі по Роттердам +. Уже шести особам там винесені підозри, а збитки українським споживачам пораховані на рівні 19 млрд. гривень. Щоб уникнути варіантів, коли держава буде компенсувати збитки через конфіскацію активів, Ахметов зможе використовувати іноземних інвесторів, як щит, яким будуть захищатися в уже початих кримінальних процесах.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...