Хіти тижня. Особливо обурили банани: Луганчани образилися на російські супермаркети (фото)

Жителі непідконтрольної Україні території Луганської області скаржаться на велику різницю в цінах на продукти між магазинами в ОРЛО і в Ростовській області. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України.

«У нас некоторые продукты дороже в два раза, чем в Ростове, а в целом цены (за исключением кабаков) — московские», — обурені луганчани.

Особливо обурює людей різниця в цінах на банани. Луганчани навели чеки, на яких видно, що в мережі супермаркетів «Магніт» в Ростові ціна на банани становить 62.99 рубля. У луганському ж супермаркеті вони коштують 117.28 рублів.

Можуть бути небезпечні: Міноборони Литви закликало не купувати китайські смартфони і викинути вже куплені

середа, 22 вересень 2021, 14:22

Міністерство оборони Литви рекомендувало споживачам уникати купівлі китайських мобільних телефонів та позбавитися тих, що були куплені раніше, передають Патріоти України. Національний центр кібербезпеки Міністерства оборони оприлюднив доповідь, в якій...

"Ета успєх!": У Зеленського прозвітували про надходження в держбюджет від амністії незадекларованих накопичень

вівторок, 21 вересень 2021, 22:37

Якщо так піде і далі реформа Гетманцева принесе за рік державі мільйонів 25, і цими коштами "слуга" сподівався позатикати діри в держбюджеті України. На сьогодні у рамках "податкової амністії" вже подано понад 30 мільйонів гривень активів на декларуван...