Хіти тижня. Особливо обурили банани: Луганчани образилися на російські супермаркети (фото)

Жителі непідконтрольної Україні території Луганської області скаржаться на велику різницю в цінах на продукти між магазинами в ОРЛО і в Ростовській області. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України.

«У нас некоторые продукты дороже в два раза, чем в Ростове, а в целом цены (за исключением кабаков) — московские», — обурені луганчани.

Особливо обурює людей різниця в цінах на банани. Луганчани навели чеки, на яких видно, що в мережі супермаркетів «Магніт» в Ростові ціна на банани становить 62.99 рубля. У луганському ж супермаркеті вони коштують 117.28 рублів.

Чергова невдала спроба: "Нафтогаз" не отримав згоди інвесторів на відтермінування виплат за зовнішнім боргом

середа, 17 серпень 2022, 22:00

НАК "Нафтогаз України" не вдалося отримати згоди інвесторів на дворічну відстрочку виплат за трьома випусками єврооблігацій. Про це йдеться у повідомленні компанії на Ірландській фондовій біржі, передають Патріоти України. Так, необхідний кворум (понад...

Що буде з доларом найближчими тижнями: Експерт назвала ймовірний курс

середа, 17 серпень 2022, 18:53

Продавці долару намагаються наблизити курс до позначки в 41 гривню, зараз він утримується на рівні 40,30-40,60 гривень. Про це розповіла 24 каналу директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Анна Золотько, передають Патріоти України. Вон...