Хіти тижня. Оце так поворот! У США хочуть ввести нові долари без банкнот: Що це означає

Представник Федеральної резервної системи Лаель Брейнард розповів про причини "невідкладності питання" щодо розробки цифрової валюти центрального банку США. Вона зазначає, що інші країни, наприклад, Китай, уже просунулися вперед зі своєю власною валютою Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

"Долар дуже домінує в міжнародних платежах. І чому якщо в інших є великі юрисдикції у світі з цифровою валютою, пропозицією CBDC (цифрова валюта центрального банку), а в США її немає, я цього не розумію. Для мене це просто не схоже на стійке майбутнє", – заявив Брейнард.

Представники ФРС занурюються у сферу цифрових платежів, збираючи відгуки громадськості про потенційні витрати та вигоди, а також міркування щодо дизайну з метою публікації документа для обговорення на початку наступного місяця.

Раніше повідомлялося, що в Сполучених Штатах 650 банків незабаром зможуть пропонувати покупки біткоїну приблизно 24 мільйонам клієнтів. У межах угоди між гігантом корпоративних платежів NCR і фірмою з управління цифровими активами NYDIG місцеві банки та кредитні спілки зможуть пропонувати своїм клієнтам криптовалюту.

Надаючи клієнтам можливість купувати біткоїни в межах своїх наявних рахунків, фінансові установи є частиною зростальної хвилі тих компаній, які безпосередньо конкурують із криптобіржами.

Зазначимо, що відтоді, як у середині квітня головна цифрова валюта досягла рекордного рівня майже у $65 тисяч, її ціна падала більш ніж на 50%. Вартість криптовалюти не залежить від економічних чинників. Біткоїн може дешевшати або дорожчати на тлі заяв великих компаній, оцінок регуляторів різних країн. Вірогідно передбачити майбутній прогноз вартості криптовалюти вкрай складно.

Останній шанс недоімперії втримати Кишинів у своїй орбіті? "Газпром" пригрозив Молдові зупинкою поставок газу

неділя, 24 жовтень 2021, 7:40

Російський "Газпром" може припинити поставки газу в Молдову, якщо Кишинів не погасить борг і не домовиться про умови нового контракту з 1 грудня. Таку заяву зробив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, повідомляють Патріоти України з посил...

"Украина сделала два шага в рамках противостояния на газовом фронте. И, надо сказать, два крайне удачных шага", - фінансист Фурса

субота, 23 жовтень 2021, 23:53

"Украина сделала два шага в рамках противостояния на газовом фронте. И, надо сказать, два крайне удачных шага. Первое — Украина заявила, что готова предоставить Газпрому скидку на прокачку дополнительных объёмов газа. Скидка в 50%. Казалось бы, скидка ...