Хіти тижня. Оце так удар! В Україні несподівано припинили виплату лікарняних і декретних

Українцям призупинили виплату лікарняних, допомоги по вагітності та пологах. Виплачувати гроші Фонд соціального страхування вимушено перестав 20 листопада, передають Патріоти України.

Це пов'язано із закінченням коштів, які передбачені бюджетом на 2019 рік. Щоб повністю виплатити матеріальну допомогу треба 13,573 млрд грн. Водночас маємо менше на 1,038 млрд грн, повідомила прес-служба Фонду соцстрахування.

"Кошти на рахунках є, але з сьогоднішнього дня ми не маємо права їх перерахувати до внесення змін до бюджету на 2019 рік", – пояснив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков. За його словами, фактично виплати зупинили через бюрократичні причини.

"Ведемо перемовини із Міністерством соцполітики. За погодженням із Міністерством фінансів Мінсоцполітики може подати проект внесення відповідних змін на затвердження Кабміну. Проект змін напрацьований. Щойно Кабінет міністрів прийме зміни, виплати буде відновлено", – наголосив Баженков.

Додає, що бюджет Фонду на 2019 рік був штучно занижений по видаткам. Кошти на лікарняні і декретні було закладені на рівні 2018 року, без врахування зростання середньої зарплати.

У Зеленського збираються різко підняти оподаткування фермерів та теплиці селян

четвер, 22 квітень 2021, 23:27

Завдяки цьому в уряді розраховують додатково отримати ще 3,4 млрд грн. Уряд Шмигаля розглядає законопроєкт, яким зокрема хочуть вдвічі збільшити ставку єдиного податку для платників четвертої групи – сільгоспвиробників, повідомляють Патріоти України з ...

Водіїв чекають великі неприємності: Дизпаливо в Україні скоро може стати дорожчим за бензин, - експерт

четвер, 22 квітень 2021, 16:25

"Головна причина дефіциту дизельного палива, який незабаром прогнозують в Україні, пов’язана з тим, що з ринку пішов трейдер Proton Energy, який забезпечував більшу частину постачання дизельного палива і авто газу пропан-бутан. Зараз замість них постач...