Хіти тижня. Пекло насувається: Сімферополь вже не може напитись з водосховищ. Окупанти вперше в історії розкоркували артезіанські резерви

Водосховища окупованого росіянами Сімферополя сильно обміліли, в місто пустили артезіанську воду зі свердловин. Про це заявив гендиректор підприємства "Вода Криму" Володимир Баженов, повідомляють Патріоти України з посиланням на російський "Інтерфакс"

"Ми закінчили перший етап робіт, який дозволив нам від села Віліне до майданчика недалеко від Сімферополя пригнати артезіанську воду. Це вперше за історію нашого міста, традиційним джерелом водопостачання якого є водосховища поверхневого водостоку".

Деталі: За словами Баженова, реконструйований водозабір дасть місту близько 22 тисяч куб. метрів води на добу, що зможе покрити приблизно одну шосту частину потреби (вона становить до 150 тисяч куб. метрів).

Для підтримки Сімферополя до початку липня окупанти мають намір реконструювати ще один водозабір, який забезпечує зараз захід Криму.

До 1 червня рівень наповнення водосховищ природного стоку Криму виявився в 2,3 рази нижче, ніж на літо 2019 року.

За даними синоптиків, відсутність істотних опадів навесні і малосніжна зима сприяли встановленню невластивого для цієї пори року низького рівня води не тільки в басейнах малих річок північного передгір'я і південного берега, але і в басейнах основних річок.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Курс долара може опуститися до рекордної у 2021-му позначки: Експерти розповіли, скільки заплатимо за валюту

неділя, 16 травень 2021, 21:28

В Україні курс долара до 23 травня може пробити найнижчу в 2021 році позначку і опуститися до рівня в 27,5 грн/$. Більшість опитаних аналітиків упевнена: зміцнення нацвалюти триватиме щонайменше весь наступний тиждень, передають Патріоти України. "На н...