Хіти тижня. Передивіться свої "загашники": Європейський центральний банк роз'яснив, які купюри євро будуть вилучатися після Brexit

Поступово купюри, на яких зображена Британія в межах ЄС, будуть вилучатися в міру їх старіння і замінюватися на нові.

Європейський центральний банк роз'яснив, які купюри євро будуть вилучатися після Brexit, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Представники банку на прес-конференції в понеділок офіційно заявили, що негайного вилучення купюр в 50 і 100 євро не буде. Однак поступово купюри, на яких зображена Британія в межах ЄС, будуть вилучатися в міру їх старіння і замінюватися на нові, де ЄС буде зображуватися без Британії, яка днями покинула Євросоюз.

Як пише Bloomberg, сам процес заміни купюр може затягнутися на роки. При цьому купюри старого зразка також будуть прийматися всіма відділеннями банків по всьому світу. Про це не варто переживати. Центробанк ЄС виділить близько 50 мільйонів євро для поступової заміни купюр з картою старого зразка і зробить це найбільш комфортним чином. Якщо ж через багато років після заміни у когось з громадян ЄС збережуться купюри з картою Британії, їх можна буде замінити в будь-якому відділенні банків Європи в разі потреби на нові.

Нагадаємо, що раніше джерело в центробанку ЄС заявило, що купюри номіналом 50 євро будуть належати заміні в найкоротші терміни. Представники центральної фінансової структури Євросоюзу спростували це твердження.

"Планов громадье": Росіяни відмовляються від МКС, технологічно відстала недонаддержава збирається штурмувати Місяць та Марс

неділя, 18 квітень 2021, 19:15

РФ планує створити власну орбітальну станцію. Росія вирішила відмовитися від використання Міжнародної космічної станції (МКС) після 2025 року. Про це повідомив віце-прем'єр Юрій Борисов, передають Патріоти України.

Чехія відмовляється від послуг "Росатому" щодо розбудови АЕС через криваву диверсію агентів ГРУ

неділя, 18 квітень 2021, 17:11

Віцепрем'єр-міністр і міністр промисловості і торгівлі Чехії Карел Гавлічек заявив у неділю, що російська компанія "Росатом" буде виключена з участі в тендері на будівництво нового блоку на АЕС "Дуковани". Про це урядовець заявив у неділю в ефірі чесь...