Хіти тижня. "Північний потік-2": У "Нафтогазі" пояснили масштаб удару по "газопроводу Путіна" (відео)

Судно для укладання труб, необхідне для завершення газопроводу "Північний потік-2" в обхід України, Росія зможе побудувати не раніше, ніж через 4 роки.

Але і тоді вона не зможе ним скористатися. Про це заявив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв в інтерв'ю, яке опубліковано на Youtube-каналі компанії, передають Патріоти України.

"Я процитую керівника Об'єднаної суднобудівної корпорації РФ. Він сказав, що Росії для того, щоб створити судно, яке зможе прокласти цей газопровід, потрібно 4 роки", – сказав Коболєв.

При цьому, за його словами, є ще одне "але": щоб судно змогло працювати в територіальних водах Данії, воно повинно мати страховку. "А страхові компанії дуже чутливі до будь-яких американських санкцій. Тому, крім судна РФ, потрібно буде вирішити ще кілька проблем. І за оцінками американських експертів, навряд чи це можливо найближчим часом", – сказав Коболєв.

Такі ж проблеми, за словами Коболєва, Росія має і з іншими суднами, які теоретично вона може дообладнати для укладання труб у морі.

Він додав, що "Північний потік-2" з точки зору комерції та економіки Росії ніколи не був потрібен. "Це політика. Це спроба знекровити українську економіку. Це елемент гібридної війни проти нас", – пояснив Коболєв.

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...