Після того, як українці почали отримувати дві платіжки за газ, стало відомо про ще один "сюрприз" - кількість платіжок може знову зрости, вже в червні, передають Патріоти України.
У платіжках українців зараз від 7 до 10 комунальних послуг, а в червні з'явиться ще 12. Наприклад, платіж за холодну воду розділять на чотири - власне холодна вода, абонентська плата (тобто платіжка за те, що вам надрукували і прислали платіжку), за повірку лічильника і окремо за його обслуговування. Те ж саме стосується гарячої води і опалення.
Чи буде це в одній платіжці окремими рядками або взагалі різними квитанціями, остаточно ще не вирішено, але рахувати послуги окремо будуть вже з 1 травня цього року.
"Для кожного будинку тепер буде розрахована індивідуальна вартість. І в залежності від її розміру навантаження будуть різними. Як це буде, ми побачимо в червні або липні", - зазначив радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов. Відзначається, що буде в платіжках, а що ні, залежить ще й від форми управління будинком. Тобто, хто його буде обслуговувати. З цим теж треба визначитися до 1 травня.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...