Хіти тижня. По ціні майже $100 000! У Києві помітили топовий електрокар Tesla Model X (фото, відео)

У промисловій зоні Києва біля метро Видубичі помітили Long Range версію електромобіля Tesla Model X 2019 року випуску з активним заднім спойлером. Зазначимо, що найнижча ціна на електрокар починається з $80 тис. за версію 2016 року випуску, передають Патріоти України.

Власник електромобіля повідомив, що придбав авто в Україні, причому вирішив зупинитися на версії з США, оскільки "європейська дорожча на 15-20%". Він також підкреслив, що ціна нового Model X у Києві становить приблизно $100 000.

"На дорогах України цю машину поважають більше, ніж Mercedes S-класу. М'якість ходу й динамічні характеристики просто космічні –– пересування на автомобілі максимально комфортне. Його технологічність переважає найбільш укомплектований "мерседес"! У мене є найшвидша в Україні спортивна версія Tesla Model S P100DL +, тож мені є з чим порівнювати" – розповів він.

Водночас власник окремо відмітив процес зарядки електрокара в Україні. "У місті зарядні станції на кожному розі. Але беруть вони втридорога, тож краще провести свою зарядку і машину заряджати вдома раз на три дні вночі", – підкреслив він.

Характерною ознакою електромобіля є двері у формі крила чайки, які Tesla називає "крилами сокола" (Falcon Wing doors). Їхня особливість полягає в тому, що вони спочатку підіймаються вгору, притулившись до автомобіля, а вже потім розгортаються в сторони, що дозволяє відчиняти їх у досить вузьких просторах.

Авто також оснащене автопілотом, який може самостійно керувати транспортом навіть у щільному потоці машин. Для роботи борпомічник використовує комплект з декількох камер, радарів і сенсорних датчиків.

"Зміцнення гривні – це погано", - економісти

субота, 14 грудень 2019, 5:45

В останні дні гривня продовжує стрімко зміцнюватися. У Національному банку України пояснюють, що на курс впливають надходження валюти від експортерів, а прем’єр-міністр Олексій Гончарук тим часом перераховує позитивні моменти від зміцнення гривні. Одна...

Не тільки бойові дрони: Туреччина замовила в Україні двигун для своєї крилатої ракети

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:59

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною. В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, с...