Хіти тижня. По ціні майже $100 000! У Києві помітили топовий електрокар Tesla Model X (фото, відео)

У промисловій зоні Києва біля метро Видубичі помітили Long Range версію електромобіля Tesla Model X 2019 року випуску з активним заднім спойлером. Зазначимо, що найнижча ціна на електрокар починається з $80 тис. за версію 2016 року випуску, передають Патріоти України.

Власник електромобіля повідомив, що придбав авто в Україні, причому вирішив зупинитися на версії з США, оскільки "європейська дорожча на 15-20%". Він також підкреслив, що ціна нового Model X у Києві становить приблизно $100 000.

"На дорогах України цю машину поважають більше, ніж Mercedes S-класу. М'якість ходу й динамічні характеристики просто космічні –– пересування на автомобілі максимально комфортне. Його технологічність переважає найбільш укомплектований "мерседес"! У мене є найшвидша в Україні спортивна версія Tesla Model S P100DL +, тож мені є з чим порівнювати" – розповів він.

Водночас власник окремо відмітив процес зарядки електрокара в Україні. "У місті зарядні станції на кожному розі. Але беруть вони втридорога, тож краще провести свою зарядку і машину заряджати вдома раз на три дні вночі", – підкреслив він.

Характерною ознакою електромобіля є двері у формі крила чайки, які Tesla називає "крилами сокола" (Falcon Wing doors). Їхня особливість полягає в тому, що вони спочатку підіймаються вгору, притулившись до автомобіля, а вже потім розгортаються в сторони, що дозволяє відчиняти їх у досить вузьких просторах.

Авто також оснащене автопілотом, який може самостійно керувати транспортом навіть у щільному потоці машин. Для роботи борпомічник використовує комплект з декількох камер, радарів і сенсорних датчиків.

Тільки дрібні та дуже дрібні: У Росії не знайшли жодного нового великого родовища нафти

субота, 8 серпень 2020, 0:19

Росія повністю зникне зі світового ринку нафти до середини 2030-х, заявив два роки тому в інтерв'ю Bloomberg наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бен Сальман. Нафтова «казка», в якій понад 50 років живе Росія, обмінюючи «чорне золото» на валюту,...

Робота за кордоном: Економіст розповів, скільки насправді грошей українці надсилають додому

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:16

Україна посідає 2-ге місце у світі за залежністю від грошових переказів від іноземних працівників, свідчить статистика Світового банку. Перекази від трудових мігрантів важливі для платіжного балансу України. Щоправда ефект від таких грошей часто перебі...