Хіти тижня. "Подвійне пограбування українців: Коломойський може повернути собі "ПриватБанк", - фінансист Фурса

Олігарх та його команда довго атакували міністра фінансів Оксану Маркарову та прем'єра Олексія Гончарука.

4 березня уряд Олексія Гончарука відправили у відставку. Цього захотів олігарх Коломойський. Між реформами й Ігорем Валерійовичем Зеленський обрав останнього. Про це в інтерв'ю журналу говорить інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

"Коломойський та його команда довго атакували міністра фінансів Оксану Маркарову та прем'єра Олексія Гончарука. Це - критично важливі посади у питанні Приватбанку. Цих людей замінили. Є величезний ризик, що через суди банк можуть повернути колишнім власникам. У наших західних партнерів та попереднього уряду був план на цей випадок. Передбачав, що Мінфін забере 155 мільярдів гривень, які держава вклала у Приват для його порятунку. А Нацбанк виведе його як неплатоспроможний. Але для реалізації цього задуму потрібне рішення міністра фінансів. Тепер його може не бути. Тобто Коломойський може не тільки не сплатити нам 5,5 мільярда доларів за виведення коштів. А ще й отримати держбанк з усіма цими грошима. Це подвійне пограбування українців", - пояснює експерт.

Інша причина зміни Кабміну - рейтинги, каже він. "Зеленський чутливий до них. Хоча не мав би таким бути, адже казав, що не планує переобиратися. Але глава держави вирішив змінити акторів, які перестали подобатись публіці. Об'єктивних передумов для зміни уряду не було. Названі причини - надумані та маніпулятивні. Останні кілька місяців їх озвучували люди Коломойського. Говорили про погану економіку та комунікацію. Після зміни Кабміну до якісної комунікації так і не прийшли, а економічної складової в новому уряді взагалі немає", - додає банкір.

Джерело: Gazeta.ua

"Опасный код. Почему с карточек Приватбанка начали пропадать деньги и как их можно вернуть", - журналіст

субота, 15 травень 2021, 17:12

"Клиенты Приватбанка стали все чаще жаловаться на воровство денег с карточных счетов. Банк обвиняют в том, что он проворонил новую мошенническую схему, и не может защитить деньги людей. А финучреждение призывает людей внимательнее относиться к функции ...

"Ждем доллар по 27. Когда будет лучше сбрасывать гривню", - експерт

субота, 15 травень 2021, 10:56

"Национальная валюта в последние три недели уверенно набирает вес. Если еще по состоянию на 25 апреля курс Национального банка Украины составил 28,06 грн за доллар, то 14 мая он укрепился до отметки 27,63. Посмотрим, что влияет на курс доллара", - пише...