Хіти тижня. "Подвійне пограбування українців: Коломойський може повернути собі "ПриватБанк", - фінансист Фурса

Олігарх та його команда довго атакували міністра фінансів Оксану Маркарову та прем'єра Олексія Гончарука.

4 березня уряд Олексія Гончарука відправили у відставку. Цього захотів олігарх Коломойський. Між реформами й Ігорем Валерійовичем Зеленський обрав останнього. Про це в інтерв'ю журналу говорить інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

"Коломойський та його команда довго атакували міністра фінансів Оксану Маркарову та прем'єра Олексія Гончарука. Це - критично важливі посади у питанні Приватбанку. Цих людей замінили. Є величезний ризик, що через суди банк можуть повернути колишнім власникам. У наших західних партнерів та попереднього уряду був план на цей випадок. Передбачав, що Мінфін забере 155 мільярдів гривень, які держава вклала у Приват для його порятунку. А Нацбанк виведе його як неплатоспроможний. Але для реалізації цього задуму потрібне рішення міністра фінансів. Тепер його може не бути. Тобто Коломойський може не тільки не сплатити нам 5,5 мільярда доларів за виведення коштів. А ще й отримати держбанк з усіма цими грошима. Це подвійне пограбування українців", - пояснює експерт.

Інша причина зміни Кабміну - рейтинги, каже він. "Зеленський чутливий до них. Хоча не мав би таким бути, адже казав, що не планує переобиратися. Але глава держави вирішив змінити акторів, які перестали подобатись публіці. Об'єктивних передумов для зміни уряду не було. Названі причини - надумані та маніпулятивні. Останні кілька місяців їх озвучували люди Коломойського. Говорили про погану економіку та комунікацію. Після зміни Кабміну до якісної комунікації так і не прийшли, а економічної складової в новому уряді взагалі немає", - додає банкір.

Джерело: Gazeta.ua

Готуйте кишені! Ціна на електроенергію в Україні злетить 1 грудня: Кому доведеться переплачувати

четвер, 26 листопад 2020, 8:17

В Україні подорожчає вартість транспортування електроенергії на підприємства промисловості на 30% вже з 1 грудня 2020 року. Експерти кажуть, що швидке підвищення вартості світла стане ударом не тільки для промисловості, але і для простих українців, оск...

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...