Хіти тижня. "Покращення" у дії: У Києві на ринку продають сало за "шаленою" ціною - такого ще не було ніколи

Ціна на сало в Україні останнім часом зросла до 350 гривень за кілограм. Але тенденція подорожчання триває. На одному з київських ринків продукт продають вже по 500 гривень за кілограм. Про це повідомив Роман Горяйнов на своїй Facebook-сторінці, зазначають Патріоти України.

У Києві помітили сало за рекордною ціною

"Пробігав повз ринок, здивували продавці м'ясного відділу вартістю сала. Рука цієї симпатичної жінки демонструє найдешевший продукт по 200 грн, є по 300 та 350, що ближче до продавщиці – 500. Сало по 19$ за кіло, це вражає", - описав ситуацію на ринку Роман.

Судячи з усього, така ціна стоїть за генеральське сало. За словами експертів, воно найдорожче, бо такі породи свиней в Україні вже перестали вирощувати. З такої тварини можна отримати всього 1-2 кілограми генеральського сала. Звідси і така ціна. У коментарях автор поста додав, що таким салом торгують на Житньому ринку на Подолі.

Така ціна не скрізь

Відзначимо, що така ціна на свинину не скрізь в Україні. Наприклад, у Вінницькій області можна купити сало і по 140 гривень за кілограм. У мережі люди дивуються, чому свинина коштує 120-140 гривень за кілограм, а сало без м'яса має космічну ціну.

Обкрадають двічі: Експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...