Хіти тижня. "Покращення" у дії: У Києві на ринку продають сало за "шаленою" ціною - такого ще не було ніколи

Ціна на сало в Україні останнім часом зросла до 350 гривень за кілограм. Але тенденція подорожчання триває. На одному з київських ринків продукт продають вже по 500 гривень за кілограм. Про це повідомив Роман Горяйнов на своїй Facebook-сторінці, зазначають Патріоти України.

У Києві помітили сало за рекордною ціною

"Пробігав повз ринок, здивували продавці м'ясного відділу вартістю сала. Рука цієї симпатичної жінки демонструє найдешевший продукт по 200 грн, є по 300 та 350, що ближче до продавщиці – 500. Сало по 19$ за кіло, це вражає", - описав ситуацію на ринку Роман.

Судячи з усього, така ціна стоїть за генеральське сало. За словами експертів, воно найдорожче, бо такі породи свиней в Україні вже перестали вирощувати. З такої тварини можна отримати всього 1-2 кілограми генеральського сала. Звідси і така ціна. У коментарях автор поста додав, що таким салом торгують на Житньому ринку на Подолі.

Така ціна не скрізь

Відзначимо, що така ціна на свинину не скрізь в Україні. Наприклад, у Вінницькій області можна купити сало і по 140 гривень за кілограм. У мережі люди дивуються, чому свинина коштує 120-140 гривень за кілограм, а сало без м'яса має космічну ціну.

Підіграє Кремлю: Орбан заявив, що накладе вето на план ЄС надати Україні 18 млрд євро

п’ятниця, 2 грудень 2022, 18:23

Угорщина продовжуватиме виступати проти плану Європейського Союзу щодо надання Україні пакету допомоги в розмірі 18 млрд євро у 2023 році, передають Патріоти України. Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан визнав, що Україні потрібна допомога, але нагол...

В Україні може статися "газовий блекаут" під час опалювального сезону: Чого чекати

п’ятниця, 2 грудень 2022, 17:30

Ближче до закінчення опалювального сезону в Україні може настати і "газовий блекаут". З'ясувалося, що на сьогодні для проходження холодного сезону нашій країні не вистачає приблизно 3 млрд кубометрів газу. На його закупівлю потрібні колосальні суми.Про...