Хіти тижня. Покращення вже на порозі: Українців без дозволу переводять на високі газові тарифи

Замість 8 грн за кожен куб доводиться платити 12 грн. Хто платитиме більше?

Українців без дозволу переводять на високі газові тарифи: замість 8 грн за кожен куб доводиться платити 12 грн. Це відбувається через те, що діючий постачальник відмовляється виконувати свої зобов'язання і клієнта автоматично переводять на постачальника останньої надії. А тарифи у нього вищі, зазначають Патріоти України.

Клієнти дізнаються про те, що їх перевели на нові тарифи, тільки коли отримують дзвінки з вимогою погасити борг. За правилами попереджати споживача повинен той постачальник, який припинив постачати газ і через якого клієнта перевели на постачальника останньої надії.
Однак часто постачальники цього не роблять: інформацію навіть не розміщують на своєму офіційному сайті. За правилами:
  • постачальник останньої надії пропонує тарифи, які на 50% вищі, ніж у інших постачальників;
  • користуватися послугами постачальника останньої надії можна тільки 60 днів: після цього блакитне паливо відключать;
  • щоб перейти на нового постачальника, потрібно погасити заборгованість перед попередньому.
  • Також варто відзначити, що навіть якщо постачальник перестав постачати газ, погашати борги все одно повинні. Щоб не перейти на високі тарифи, потрібно постійно стежити за ситуацією у свого постачальника та перевірити, уклав він контракт з "Нафтогазом" і чи отримає газ за низькими тарифами.

    Німеччина запустила власне виробництво ракет до Patriot

    субота, 12 липень 2025, 20:59

    Німеччина нещодавно відкрила власну лінію з виробництва ракет для систем протиповітряної оборони Patriot і потенційно, у майбутньому, зможе надавати їх Україні. Про це на брифінгу у Києві сказав глава спеціального штабу з питань України в міністерстві ...

    Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

    субота, 12 липень 2025, 17:54

    В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...