Хіти тижня. Президента просять ввести в обіг монети номіналом 20 копійок

Петиція розміщена 13 вересня і набрала 4 підписи.

Президента України Володимира Зеленського просять ввести в обіг монети 20 копійок доки не виведуть з обігу монети номіналом 25 коп. Про це йдеться на сайті глави держави, де і розміщена петиція №22/073388-еп, передають Патріоти України.

«Національний банк України виводить з обігу монети 1, 2, 5, 25 коп. Ціни заокруглюються, тому для полегшення готівкових операцій пропоную ввести монети 20 коп. з 3 жовтня 2022 року. Матеріал такий самий як у 25 коп. Масса 3 грами. Дизайн такий, щоб люди не переплутали», – йдеться в тексті петиції.

Петиція розміщена 13 вересня і набрала 4 підписи з 25 000 необхідних. Збір підписів триватиме ще протягом 91 дня.

Нагадаємо, монети номіналом 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжними засобами з 1 жовтня 2019 року. Їх не прийматимуть до розрахунків банківські установи та магазини. Національний банк України очікує випуску нових монет номіналом п’ять гривень, анонсованого до кінця поточного року, восени.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...