Хіти тижня. "Просто магазин, просто Киев": Росіянин довів до сказу голодних через "антисанкции" рашистів світлинами "зубожіння Хунти"

Поки розжирілі від мільйонних гонорарів пропагандисти Кремля переконують напівголодних підданців Путіна, що спорожнілі через антисанкції магазини Росії справжня "мрія" для "біндер Хунти", нечасті заїжджі з РФ вражають співвітчизників ось такими фактами

Відомий російський фотограф Василь Максимов опублікував у своєму Twitter кілька знімків з київського супермаркету, продемонструвавши таким чином продуктовий достаток в нашій країні, зазначають Патріоти України.

Колбаса«Трохи зубожіння вам в стрічку. Це просто магазин в Києві. Звичайний магазин », - написав автор.

На фото величезний вибору різних ковбас, а також якісних закордонних сирів. Цим постом Василь Максимов розвінчав міфи російської пропаганди про бідну і голодну Україну. Як відомо, з такими тезами практично щодня виходять програми на російському телебаченні.

У коментарях під постом почалася бурхлива дискусія. Деякі росіяни визнали, що такого асортименту в їх магазинах просто не знайти, інші ж відзначили, що ковбаси та сири є, але їх якість за останні кілька років помітно погіршилася.

Як відомо, після анексії Криму та розв'язання війни на Донбасі ЄС і США ввели проти Росії санкції. У відповідь на це Кремль ввів санкції у відповідь, заборонивши ввезення низки продуктів на територію РФ.

У Росії навіть влаштовували показове знищення харчів, давлячи за допомогою бульдозерів хамон, сири і навіть яблука. При цьому Москва заявляла про плани активного розвитку місцевого виробництва під егідою «імпортозаміщення». Втім, мабуть, цей план провалився, оскільки росіяни скаржилися на погіршення якості продуктів. Якусь частину контрабанди під виглядом своїх виробів через свою територію в Росію поставляла і продовжує поставляти Білорусь (білоруські омари - це щось). Ексклюзивні сири і м'ясну продукцію з Європи возять нелегально також "човники".

Для цього Зеленський міняв голову НБУ? ​Курс гривні повернувся до мінімуму 2020 року

п’ятниця, 18 вересень 2020, 20:22

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 21 вересня на рівні 28,17 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 33,35 грн, зазначають Патріоти України. Нагадаємо, що найнижчий курс грив...

Готуйтесь до удару по карману: Глава Мінфіну назвав причину зменшення видатків на субсидії

п’ятниця, 18 вересень 2020, 16:57

Зменшення видатків на житлові субсидії в проекті держбюджету на 2021 рік викликано падінням потреби людей. Це розрахунки Мінфіну. Про це журналістам сказав міністр фінансів Сергій Марченко після представлення проекту бюджету в Раді, передають Патріоти ...