Хіти тижня. Прожитковий мінімум в Україні порівняли з цифрами в інших країнах - різниця вражає (відео)

В Україні прожитковий мінімум (2 118 гривень) встановлено на неймовірно низькому рівні, якщо порівнювати його розмір з іншими європейськими державами. Про це йдеться в сюжеті "Апостроф TV", передають Патріоти України.

Наприклад, у Франції та Німеччині прожитковий мінімум в перекладі на гривні становить 50 тисяч гривень, а в Польщі - майже 16 800 гривень.

Для порівняння, в Росії прожитковий мінімум встановлений на позначці в 4 000 гривень, а в Білорусі - 2 800 гривень.

Як заявив в ефірі телеканалу експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський, у всіх країнах по-різному визначають розмір прожиткового мінімуму.

"Береться весь перелік товарів і послуг, визначається їх ціна. Потім виходить сума споживчого кошика прожиткового мінімуму. Уже доходило до анекдоту, що у нас в перелік входили гумові калоші. У європейських країнах же враховується навіть вартість мобільного зв'язку, а в США враховують той факт, що раз в п'ять років людина повинна змінювати машину", - сказав він.

Х**ло добре заплатило? Данія видала останній дозвіл для "Північного потоку-2"

четвер, 1 жовтень 2020, 14:45

У Данії енергетичне агентство видало газопроводу "Північний потік-2" дозвіл на експлуатацію на континентальному шельфі країни. Про це повідомляється на сайті регулятора. Відзначається, що водночас є кілька умов для безпечної експлуатації трубопроводів....

Київ не на першому місці: Рейтинг комфортності українських міст

четвер, 1 жовтень 2020, 13:30

У цьому році для багатьох українців змінилися поняття про комфорт і безпеку. Журнал Фокус опублікував щорічний рейтинг комфортності українських міст. Редакція журналу оцінила рівень життя в 22 українських обласних центрах, за винятком окупованих Донець...