Поки гамма моделей HDC обмежена чотирма варіантами бортових вантажівок з бензиновими двигунами.
Місцевий дистриб'ютор ГАЗу був змушений локалізувати виробництво «Газелей», оскільки з 1 січня 2020 року імпортувати автомобілі російського складання в Україну заборонено. Збірка «Газелей» в Україні ведеться з російських машинокомплектів.
Поряд з маркою, помінялися і назви модифікацій: наприклад, короткобазна «ГАЗель-Бізнес» з однорядною кабіною стала називатися не ГАЗ 3302-750 «ГАЗель-Бізнес», а HDC B21R23, та ж версія, але з довгою базою - НЕ 330202-750, а B21R33. Модифікації з дворядною кабіною з різною вантажною платформою перейменовані з 33023-750 і 330232-750 в B22R23 і B22R33 відповідно.
Відмінності між грузовиками HDC і «ГАЗелі» зводяться до шильдиків і логотипів, причому лейбл HDC нехитрий - літери написані на чорному тлі прямо на фірмовому «щиті», на якому у російських машин красується символ Нижнього Новгорода. Чому в фірмі «Мотор Девелопмент Груп» не стали вигадувати старим «Газелі» більш гучні назви - невідомо.
Поки лінійка HDC складається тільки з задньопривідних вантажівок-шасі або вантажівок з бортовим кузовом. Силовий агрегат - бензиновий 107-сильний (221 Нм) двигун УМЗ-Evotech об'ємом 2,7 літра. За доплату на українські «ГАЗелі» можна встановити газобалонне обладнання, розраховане на пропан-бутан.
Продажі українських «Газелей» під брендом HDC вже почалися. Короткобазна шасі з «одинарною» кабіною коштує 474 700 гривень, бортова вантажівка - від 489 700 гривень. На лінійку HDC діє гарантія 2 роки або 80 тисяч кілометрів.
Локалізація зберегла низьку ціну вантажівок: HDC залишаються найдешевшими комерційними автомобілями вантажопідйомністю до півтора тонни серед представлених на українському ринку.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...