Хіти тижня. Путін з ними: Російський рубль рухнув до нового антирекорду, населення в паніці

Російські фінансисти кажуть, що рубль перебуває під серйозним тиском відразу з 3 сторін.

У Росії курс рубля впав нижче психологічної позначки 80 за 1 долар. Євро також кинувся вгору на тлі швидкої девальвації рубля і перевищив 87 рублів / євро. Це відбувається на тлі світового спалаху коронавіруса і обвалу цін на нафту. Російські інформаційні агентства заявляють, що останній раз настільки низьким курс рубля був взимку 2016 року, передають Патріоти України.

Російські фінансисти кажуть, що рубль перебуває під серйозним тиском відразу з 3 сторін, крім поширення коронавіруса в Росії та падіння цін на нафту, з Росії біжать іноземні інвестори. Аналітик ІК "Фрідом Фінанс" Валерій Ємельянов стверджує, що якби "Центробанк" не підтримував рубль, його ціна впала до рівня 120 рублів за долар. Іноземні інвестори також вирішили скинути російські активи, продаючи їх в рублях і виводячи з Росії валюту. Ціна на нафту! Brent $ 25,3. Русский Urals - $ 24,2. Падає з гуркотом.

"Не всі зможуть пережити цей період самотужки": Екснардеп розповів, до чого готуватися з приходом осені (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 14:15

Нардеп 8-го скликання Верховної Ради, блогер Олександр Сугоняко пише у себе в Facebook, що правильно говорять: якщо ти проінформований, ти попереджений і можеш бути готовим до викликів. А виклики вже цієї осені, менше, ніж через місяць, нас чекають дуж...

Араби та Ізраїль нас врятують? Вітренко привідкрив таємницю «альтернативних» поставок газу в Україну, якщо Москва заблокує нашу "трубу" (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 10:32

У «Нафтогазі» опрацьовують варіанти альтернативних поставок газу в Україну. Про це глава правління компанії Юрій Вітренко заявив в інтерв’ю Радіо Свобода, зазначають Патріоти України. «Крім того, все-таки невелика таємниця, але ми зараз опрацьовуємо і ...