Хіти тижня. Путіну по пиці: У Грузії вигадали, як швидко замінити російських туристів українськими

Бізнесмен Мамука Хазарадзе оголосив про готовність оплатити 10 чартерних рейсів для українців з Києва до Тбілісі.

Після заборони авіасполучення з боку Росії, у Грузії запропонували замінити туристів з країни-агресора українськими, передають Патріоти України.

Власник «ТіБіСі Холдингу» Мамука Хазарадзе оголосив про готовність оплатити 10 чартерних рейсів для українських туристів з Києва до Тбілісі. Таким чином він вирішив підтримати туристичну галузь, яка понесе втрати через дії Володимира Путіна. Бізнесмен готовий оплатити послуги авіакомпанії “Айрзена” (“Грузинські авіалінії”).

Нагадаємо, в п’ятницю, 21 червня, президент Росії Володимир Путін підписав указ, згідно з яким з 8 липня всім авіакомпаніям забороняється здійснювати перевезення з території країни-агресора в Грузію. Цим же указом рекомендує туристичним компаніям не продавати путівки в цю країну.

"Оч.умелые ручки скреп": У Росії перед запуском тріснула ракета

четвер, 18 липень 2019, 0:16

Фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. За його словами, фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. Раніше керівник пресслужби "Рос...

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...