Хіти тижня. Рекордний обвал долара вдарить по економіці України: Названо три небезпеки

Зміцнення курсу гривні шкодить економіці, оскільки робить дешевим імпорт і дорогим експорт української продукції в інші країни, передають Патріоти України.

"Саме тому в умовах глобальної економіки, частиною якої є Україна, розвинені країни намагаються стримувати зміцнення своїх валют у відношенні до валют основних країн-конкурентів", – йдеться у публікації "Бизнес.Цензор".

Зокрема зростання національної валюти зриває плани з наповнення державного бюджету. У першому півріччі 2019 року надходження від імпортного ПДВ були на 12% нижчими від запланованих. Окрім того, падіння долара і пожвавлення споживчих настроїв українців впливає на торговельний баланс.

Рекордний обвал долара вдарить по економіці України: стало відомо як

За шість місяців нинішнього року негативне сальдо торгового балансу становило $1,6 млрд. Це удвічі більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Ріст нацвалюти також обмежує можливість українських експортерів швидко реагувати на падіння міжнародних цін на сировину. У результаті через міцну гривню експортери програють конкурентам у цінах.

Джерело: Цензор.НЕТ

​7 років підтримки: як Фокстрот допомагає захисникам України

вівторок, 7 грудень 2021, 11:55

Захист України священна справа кожного громадянина, переконані в компанії. До 30-річчя Збройних Сил України в «ФОКСТРОТ» підбили результати допомоги захисникам України та власного волонтерського руху «Хочу допомогти!». Цей фронт соціальної відповідальн...

"Rolls-Royce для бідних", або шик по-китайськи: В Україні у 2022 році з'являться в продажі Hongqi

вівторок, 7 грудень 2021, 11:44

Вартість автомобілів Hongqi дуже висока, хоча останнім часом у компанії з'явилися більш доступні моделі. Зокрема, стверджується, що українцям запропонують три моделі Hongqi – седан Hongqi H9, кросовер Hongqi HS5 та повнорозмірний електричний кросовер H...