Хіти тижня. РФ дорого платить за зрив угоди з ОПЕК+: Ще дві країни оголосили "нафтову війну" Москві

Це стало важким ударом для російської економіки, яка критично залежна від нафтодоларів.

Уже чотири країни оголосили "нафтову війну" Росії у відповідь на відмову від угоди з ОПЕК+ по скороченню видобутку. Після Саудівської Аравії і ОАЕ знижки на "чорне золото" оголосили Ірак і Кувейт, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Так, Тегеран заявив про намір знизити квітневі ціни на сировину на 5 доларів за барель, а Кувейт на 6 доларів за барель.

Примітно, що до цього Саудівська Аравія не тільки знизила ціни на "чорне золото" до 20-річного мінімуму, але ще і оголосила про плани наростити видобуток нафти з 10 до 13 мільйонів барелів на добу. Це рішення моментально обвалило ф'ючерси на нафту нижче 40 доларів за барель, зробивши нафтовидобуток збитковою, в тому числі, для Росії.

До сих пір ціни не перевищили цю позначку. За останніми даними, вартість марки Brent становить 35,44 доларів за барель, а WTI в районі 33 доларів за барель.

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Трафік нафти розблаковано: ООН починає масштабну евакуацію 600 суден з Перської затоки

середа, 24 червень 2026, 13:12

ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...