Хіти тижня. Рідкісний радянський автохлам: У США радянські "Жигулі", "Волги" та "Москвичі" продають за ціною шанованої "класики" американського автопрому Corvette та Mustang

У штаті Орегон продаються шість класичних радянських машин: троє "Жигулів", пара "Волг" і "Москвич". Ціни на автомобілі можна порівняти з американською класикою - від 11 до 23 тис. доларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на eBay.

З причини рідкості масових радянських машин в США продавець не посоромився запросити за машини п'ятизначні суми. Так, ВАЗ-2107 1988 року оцінили в 11 тис.доларів. Машина знаходиться в оригінальному стані, але не позбавлена елементів тюнінгу. Так, в колір кузова пофарбований повітряний фільтр, а в салоні прописалася сучасна магнітола.

Самим автентичним лотом є передньопривідний АЗЛК-2141. Машина 1991 року має пробіг всього 17 тис.км і, судячи з транзитних номерів, прибула з України. Ціна "Москвича" - "всього" 15 тис. доларів.

Пара ВАЗ-2106 істотно відрізняються станом. Одна знаходиться в повному "стоці", а друга істотно доопрацьована нерідними емблемами, легкосплавними колісними дисками та ін. Просять за класичні седани 17 і 14 тис. доларів відповідно.

В оголошенні присутні також і дві ГАЗ-24-10 1988 і 1989 років випуску. Заявлений Пробіг машин - 6700 і 25 000 км. Просять за них чимало: 17 і 23 тис. доларів. Звичайно, з причини рідкості радянських автомобілів в США продавець має право вказувати свою вартість.

Але судячи з того, що оголошення вже кілька разів виставлялося повторно, то високого попиту на збори немає. У США за 15-20 тис. доларів можна придбати вживані Chevrolet Corvette, Ford Mustang та інші культові американські авто 60-70-х років.


Франції перетвориться на емірати Європи?На заході країни знайшли найбільше у світі родовище природного водню, котрий вже витісняє з ринку нафтопродукти

неділя, 1 жовтень 2023, 7:23

Дослідники з Університету Лотарингії та Національного центру наукових досліджень Франції виявили найбільше родовище білого водню в Лотарингії, Франція. . Це родовище може мати значне значення для майбутнього енергетичної індустрії та екології. . За о...

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...