Хіти тижня. "Рожденный ползать...": Росіяни вкрали конструкцію свого нового БПЛА в американців

У серпні міноборони Росії повідомило про перший політ важкого ударно-розвідувального безпілотного літального апарату (БПЛА) С-70 «Охотнік» («Мисливець»).

Проте американські фахівці одразу побачили запозичення конструкції в малопомітного ударного літака F-117 Nighthawk і стелс-дрона RQ-170 Sentinel, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Видання The Drive показало «чарівну» схожість конструкції крил С-70, створеного інженерами КБ «Сухой» та МіГ, і штатівського F-117. Розгадка може бути дуже простою: американські технології потрапили до Ірану в 2011 році, коли країна отримала «родича» F-117 — RQ-170 Sentinel. Далі шлях до російських плагіаторів виявляється цілком ймовірним.

Хіти тижня. "Трамп выбрал меньшее зло для США. Украина тоже должна сделать выбор", - журналіст

четвер, 2 квітень 2020, 18:30

Позиція президента США: економічний спад призведе до загибелі більшої кількості людей, ніж від коронавіруса. Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Самофалов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Что есть меньшее зло — возможные с...

"Ажіоатажний попит": Нацбанк пояснив, що відбувається з курсом гривні

четвер, 2 квітень 2020, 17:42

На валютному ринку ситуація стабільна. Ажіотаж стосовно готівкового долара вщух, а Нацбанку вдається задовольняти наявний попит, передають Патріоти України. "У березні спостерігали підвищений попит на іноземну валюту. Це було пов'язано з напруженістю н...