Хіти тижня. "Рожденный ползать...": Росіяни вкрали конструкцію свого нового БПЛА в американців

У серпні міноборони Росії повідомило про перший політ важкого ударно-розвідувального безпілотного літального апарату (БПЛА) С-70 «Охотнік» («Мисливець»).

Проте американські фахівці одразу побачили запозичення конструкції в малопомітного ударного літака F-117 Nighthawk і стелс-дрона RQ-170 Sentinel, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Видання The Drive показало «чарівну» схожість конструкції крил С-70, створеного інженерами КБ «Сухой» та МіГ, і штатівського F-117. Розгадка може бути дуже простою: американські технології потрапили до Ірану в 2011 році, коли країна отримала «родича» F-117 — RQ-170 Sentinel. Далі шлях до російських плагіаторів виявляється цілком ймовірним.

Хіти тижня. Бережіться! Шахраї придумали зухвалу аферу з банківськими картами

вівторок, 18 лютий 2020, 23:05

Шахраї придумали нахабну схему обману українців, намагаючись вивідати секретні дані з банківської карти "ПриватБанку". Як працює схема обману, і як не попастися на вудку - в матеріалі, передають Патріоти України. З журналістами зв'язався чоловік, яког...

Китай на першому місці: Топ-10 країн-імпортерів української агропродукції

вівторок, 18 лютий 2020, 22:44

Частка азійських країн склала торік 42,2% від загального української агроекспорту. Потіснивши на третє місце Індію, яка три роки поспіль утримувала перше місце, лідерство у топ-10 найбільших імпортерів української агропродукції у 2019 році виборов Кита...