Хіти тижня. "Рожденный ползать...": Росіяни вкрали конструкцію свого нового БПЛА в американців

У серпні міноборони Росії повідомило про перший політ важкого ударно-розвідувального безпілотного літального апарату (БПЛА) С-70 «Охотнік» («Мисливець»).

Проте американські фахівці одразу побачили запозичення конструкції в малопомітного ударного літака F-117 Nighthawk і стелс-дрона RQ-170 Sentinel, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Видання The Drive показало «чарівну» схожість конструкції крил С-70, створеного інженерами КБ «Сухой» та МіГ, і штатівського F-117. Розгадка може бути дуже простою: американські технології потрапили до Ірану в 2011 році, коли країна отримала «родича» F-117 — RQ-170 Sentinel. Далі шлях до російських плагіаторів виявляється цілком ймовірним.

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...