Хіти тижня. Рукож*пі скрепи: Спущений на воду російський траулер "Скорпіон" завалився на бік (відео)

Відомо, що двоє співробітників заводу отримали переломи. Ще двоє, серед яких жінка, пропали без вісті. Їх шукають водолази, і шансів, що їх знайдуть живими, практично немає.

На російському кораблебудівному заводі "Пелла" 30 березня сталася НП. Риболовецький траулер "Скорпіон" завалився на бік під час добудови. Про аварію розповіла пресслужба МНС Росії по Ленінградській області, передають Патріоти України.

Стоячи біля причалу, 60-метровий корабель вагою понад 3 тисяч тонн завалився на бік під час випробувань. На той момент на борту перебували 80 осіб.

Більшість з них вдалося успішно евакуювати. Відомо, що двоє співробітників заводу отримали переломи. Ще двоє, серед яких жінка, пропали без вісті. Їх шукають водолази, і шансів, що їх знайдуть живими, практично немає. Рятувальники намагалися простукувати трюми корабля, але звуків зсередини не було.

За попередньою інформацією, НП сталася в ході випробувань на крен, при яких на корабель вантажать металеві куби вагою понад 6 тонн. Сьогодні був другий день перевірки. У перший робочих, попередньо, спустили з корабля, а сьогодні ця міра була проігнорована.

Варто відзначити, що "Скорпіон" був закладений в 2017 році, а в 2019-м спущений на воду. У церемонії брав участь особисто міністр сільського господарства РФ Дмитро Патрушев, який є сином ексдиректора ФСБ, а нині секретаря Радбезу Росії Миколи Патрушева.

Росіяни в мережі вже називають НП "символічною":

"Все, за що береться наша влада, обертається або провалом, або ганьбою, або трагедією", - пишуть в мережі.

"Майже кожен день якісь події. Скільки можна вже?" - обурюються росіяни.

"Класичний приклад нашого пофігізму. Як взагалі можна було проводити такі випробування з людьми на борту? Деградація всюди", - пишуть коментатори.

Ціна популізму: Через примусову реструктуризацію валютних іпотек в Україні прогнозують "банкопад". Постраждають зовсім непричетні до іпотек люди

субота, 17 квітень 2021, 16:45

Якщо президент не ветує закон про реструктуризацію валютних іпотек, Україні загрожує нова хвиля «банкопадів». Про це заявили представники бізнес-спільноти в ході обговорення наслідків прийняття закону про реструктуризацію валютних позик, повідомляють П...

Ужгород стане потужним залізничним хабом центральної Європи, - в.о. голови правління УЗ Юрик

субота, 17 квітень 2021, 12:37

Заміна колії на європейську від прикордонного Чопу до адміністративного центру Закарпаття здатна дати потужний поштовх розвитку не лише для Ужгороду, але і для всього регіону. Реконструкція євроколії від станції Чоп до станції Ужгород значно покращить ...