Хіти тижня. Саудівська Аравія готується нанести вирішальний удар у "нафтовій війні" з РФ

За останні пару тижнів нафтотрейдери не змогли продати європейцям жодного бареля Urals.

Саудівська Аравія готується наростити видобуток нафти і повністю витіснити Росію з ринків Європи. Про це йдеться в статті CNN.Business, передають Патріоти України.

"Нафтова війна", яку почав Кремль, в найближчі тижні досягне свого піку. У квітні Саудівська Аравія нарощує видобуток нафти на 1,5-2 мільйона барелів на день, на які вже оголосила рекордні знижки. Всі ці дешеві барелі хлинуть на світові ринки, витісняючи слабких гравців. Однією з перших постраждає Росія. За найсприятливішого сценарію вартість нафти впаде нижче $ 15 за барель. А японські банкіри взагалі напророкували крах цін на нафту нижче 0.

Надії Кремля на те, що нафтова галузь Саудівської Аварії не витримає таких збитків, не судилося збутися. З 2012 року Ер-Ріяд вклав в стійкість своєї «нафтової» близько $ 35 мільярдів. Зараз саудівці кажуть про готовність утримувати виробничі потужності в 13 мільйонів барелів на день протягом року, з яких 10 мільйонів підуть на експорт.

Завдяки новим технологіям буріння, собівартість видобутку в Саудівській Аравії ще більше знизилася на деяких родовищах, таких як найбільше в світі морське нафтове родовище Шааб. Саудівська нафта зараз є найдешевшою в світі, навіть з урахуванням витрат на видобуток, транспортування і податки. Вона становить $ 9 за барель. А ось собівартість російської марки Urals вдвічі більше - $ 19,2 за барель. Уже зараз нафтова галузь Росії несе катастрофічні втрати. Вона вже втратила ринок Європи і Китаю. За останні пару тижнів нафтотрейдери не змогли продати європейцям жодного бареля Urals. А в середині квітня "нафтову" РФ очікує крах. Слідом за нею покотиться російський рубль і вся економіка країни.

Аби погода вдруге не завадила: З США запускають на МКС багаторазовий Crew Dragon Ілона Маска, вперше в пілотованому режимі (відео)

субота, 30 травень 2020, 21:48

30 травня о 22:22 за Києвом має відбутися перший пілотований запуск приватного космічного корабля SpaceX Crew Dragon з двома астронавтами на борту. Вперше - після згортання програми "Спейс-Шаттл" у 2011 році, зазначають Патріоти України. Космічний кора...

Хіти тижня. Тепер Запоріжжя є недосяжним зразком цивілізації для окупованого Донецька, - Казанський (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:30

Запоріжжя під ярмом «українських карателів», як бачимо, розвивається, а Донецьк - більше ні... "Всего 6 лет назад многие дончане считали Запорожье чуть ли не селом. И вот теперь в Запорожье построили современный аэропорт, который выглядит получше многи...