Хіти тижня. Саудівська Аравія висунула Росії ультиматум в нафтовій війні, - західні ЗМІ

Згідно з підрахунками Саудівської Аравії, сукупний світовий видобуток нафти необхідно знизити відразу на 10 млн барелів на добу.

Саудівська Аравія висунула Москві ультиматум і зажадала від Росії обмежити видобуток нафти більше всіх серед нафтових держав. Інформацію повідомляє авторитетне американське агентство Bloomberg, посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

Згідно з отриманими даними, Саудівська Аравія в ультимативній формі зажадала, щоб Росія різко знизила видобуток нафти відразу на 1,5 млн барелів на добу. Журналісти змогли з'ясувати, що, згідно з підрахунками Саудівської Аравії, сукупний світовий видобуток нафти необхідно знизити відразу на 10 млн барелів на добу. При цьому головним питанням залишається оброблення квот: яка з країн наскільки зменшить видобуток.

За версією Саудівської Аравії, її квота скоротиться на 3 млн барелів, у ОАЕ, Іраку і Росії - на 1,5 млн. Але вважати пропонується від поточних рівнів вже після того, як члени ОПЕК різко збільшили обсяг видобутку нафти. Так, Ер-Ріяд підняв її з 9,8 млн барелів до 12,3 млн, це означає, що скорочення відносно березня складе тільки 0,5 млн барелів. У ОАЕ видобуток зріс на 1 млн барелів, у Ірану - на 200 тисяч. Російська влада на ультиматум поки ніяк не відповіла, однак, судячи з усього, буде змушена його прийняти, оскільки російська економіка опинилася у важкій кризі.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. "Германия прекратила покупку российского газа. "Газпром" по-тихому прикрутил вентиль", - Анти-Колорадос

четвер, 4 червень 2020, 11:00

В Газпромі вже нічого не розповідають про "профілактику". Нагадаємо, саме так пояснювали зупинку газопроводу "Сила Сибіру" в Китай і "Блакитний потік" до Туреччини. "Вчера весь день и сразу из разных источников, шла информация одно и того же вида. Смыс...