Хіти тижня. Що ж це коїться!? Долару передрікають подальше падіння відносно гривні

Після того, як на міжбанку на початку п'ятничних торгів долар опустився нижче 24,7 грн, він повернувся до рівнів, на яких не був з кінця січня 2016 року.

Курсове співвідношення гривня / долар в Україні продовжує плавно знижуватися. Протягом наступного тижня ця тенденція збережеться, передають Патріоти України.

За словами аналітика «Альпарі» Вадима Іосуба, в останні дні ринок отримав очевидне підтвердження заяви НБУ про те, що він не збирається захищати ніякі конкретні рівні курсу. «Регулятор продовжує купувати валюту на ринку для поповнення резервів, але це не завадило долару завдяки ринковій тенденції опуститися нижче 25 грн. Після того, як на міжбанку на початку п'ятничних торгів долар опустився нижче 24,7 грн, він повернувся до рівнів, на яких не був з кінця січня 2016 року», - заявив аналітик.

Іосуб прогнозує, що на міжбанку долар може торгуватися через тиждень близько 24,6 гривень, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 24,3 / 24,6 гривень.

Джерело: РБК-Україна

Достатньо тільки заяви: Українці відтепер можуть обирати постачальника газу майже в один клік

четвер, 2 липень 2020, 0:32

З новими правилами можна змінити постачальника упродовж трьох днів. В Україні з 1 липня спрощується процедура зміни постачальника газу для населення, повідомляють Патріоти України. У НАК “Нафтогаз України” зауважили, що з липня споживач газу зможе змін...

У Львові розробили тролейбус-електромобіль

середа, 1 липень 2020, 23:28

Збирання першої експериментальної машини мають завершити десь за два місяці, її вигляд наразі тримають в таємниці. Львівська корпорація «Концерн-Електрон» розробила свій перший тролейбус з автономним ходом, який здатен працювати як від контактної мереж...