
Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Из-за спешки и халатности, геологоразведка и разработка Чаяндинского месторождения была проведена с многочисленными нарушениями. Ошиблись с тестами горной породы и с буровым раствором", - розповів ресурс.
Він уточнив, що "Газпром" пробурив 20 свердловин, на що витратив близько 7 мільярдів рублів, а ті виявилися порожніми. "Скважины... должны были принести в перспективе ₽334 млрд просто не дают газ", - зазначив "Кремлівський мамковед".
Він констатував, що під загрозою опинився єдиний стабільний канал експорту газу, який мінімально залежить від санкцій США. Мова про газопровід "Сила Сибіру", для якого Чаяндінське родовище є основною ресурсною базою. Даний провал, зазначив Telegram-канал, ще більше посилив і так критичне після поразки з Україною становище. "Из-за систематической халатности теряются не только сотни миллиардов рублей, но и геополитические победы", - поскаржився ресурс.
читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/business/202079_1582754024
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...