Хіти тижня. Скрепи можуть тільки позаздрити: Панелі Tesla стали на 10% ефективніше і дешевше

Середня панель Tesla до поновлення була потужністю 7,56 кВт, але тепер цей показник зріс до 8,16 кВт.

Компанія Tesla оновила свої сонячні батареї - як традиційного типу, так і модулі, які виглядають як звичайна черепиця на даху. Дослідники зазначили, що другий варіант може стати основним методом для широкого впровадження відновлюваних джерел енергії. У компанії заявили, що панелі стали на 10% більше ефективніше, повідомляють Патріоти України.

Середня панель Tesla до поновлення була потужністю 7,56 кВт, але тепер цей показник зріс до 8,16 кВт. Ціна також знизилася з 19 до 16 тис. доларів. У Tesla впевнені, що зниження дозволить клієнтам купувати панелі навіть під час кризи - «знижка в 17% допоможе переконати пристойну кількість домовласників перейти на сонячну енергію».
У компанії також пояснили, що вони усунули неполадки, які приводили до пожеж. Кілька сонячних батарей Tesla до цього спалахували в магазині Walmart і на складі Amazon. Тому компанія почала технічне розслідування і скасувала попередні замовлення на черепицю.
Джерело: Електровісті

З архіву ПУ. Окупанти визнали провал "будівництва століття" в Криму

неділя, 12 липень 2020, 17:00

Окупаційна влада Криму закликала водіїв уникати поїздок недобудованою трасою "Таврида", визнавши тим самим її небезпеку. Глава "Мінтрансу" Криму Сергій Карпов у травні 2019 року порекомендував в ефірі місцевого радіо не їздити дорогою, яку вже охрестил...

З архіву ПУ. "Догнать и перегнать Америку": На Росії назвали ціну на свій перший електромобіль

неділя, 12 липень 2020, 14:00

Zetta - компактний трьохдверний автомобіль з електроприводом на два або чотири колеса, що збирається в Тольятті. Машина на 99% російська, з Китаю імпортується тільки батарея, проте її вартість становить близько 50% вартості всього авто. Загальні інвест...