Хіти тижня. Скрепи нехай зеленіють від заздрощів: У США продемонстрували БПЛА із чотирма реактивними двигунами (відео)

Приватна американська компанія FusionFlight презентувала широкому загалу дрон AB6 з чотирма мікротурбінними реактивними двигунами замість роторів.Як заявлено на офіційному інтернет-ресурсі компанії, безпілотник може злітати вертикально, а у горизонтальному польоті розвивати максимальну швидкість до 400 км/год, повідомляють Патріоти України.

Перший прототип БПЛА з реактивними двигунами замість звичних гвинтомоторних інженерів FusionFlight представили ще в 2019 році. То був 47-кілограмовий дрон AB5. Сумарна потужність 4 реактивних двигунів безпілотника складала 149 кВт, а вантажопідйомність – 18 кг.

У листопаді цього року компанія FusionFlight представила нову версію свого реактивного квадрокоптера AB6. Від попередника AB5 він відрізняється корпусом, який тепер захищає двигуни, а також системою відхилення вектора тяги, що дозволяє соплам силових установок незалежно один від одного повертатися назад і вперед. Максимальна злітна маса нової моделі AB6 дорівнює 60 кг, з яких 20 припадає на паливо. Дрон уміє вертикально злітати, а для посадки йому вистачить майданчика 1,2 на 0,9 метра. У горизонтальному польоті БПЛА може розвивати швидкість до 400 км/годину. Максимальна дальність польоту AB6 – 150 км. Безпілотник здатний літати автономно заданим маршрутом. Ним також можна керувати і дистанційно, але в цьому випадку лише на відстані 50 км.

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...

З архіву ПУ. Морські тварини почуваються, як вдома: Води Дніпра страждають від рідкісного, але катастрофічного явища

середа, 19 січень 2022, 13:00

На жаль, тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". "Тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". Річку, перегородивши дамбами, убили, позбавивши природної течії. Так, у каскаді Дніпровських водосховищ за...