Хіти тижня. Скрепи нехай зеленіють від заздрощів: У США продемонстрували БПЛА із чотирма реактивними двигунами (відео)

Приватна американська компанія FusionFlight презентувала широкому загалу дрон AB6 з чотирма мікротурбінними реактивними двигунами замість роторів.Як заявлено на офіційному інтернет-ресурсі компанії, безпілотник може злітати вертикально, а у горизонтальному польоті розвивати максимальну швидкість до 400 км/год, повідомляють Патріоти України.

Перший прототип БПЛА з реактивними двигунами замість звичних гвинтомоторних інженерів FusionFlight представили ще в 2019 році. То був 47-кілограмовий дрон AB5. Сумарна потужність 4 реактивних двигунів безпілотника складала 149 кВт, а вантажопідйомність – 18 кг.

У листопаді цього року компанія FusionFlight представила нову версію свого реактивного квадрокоптера AB6. Від попередника AB5 він відрізняється корпусом, який тепер захищає двигуни, а також системою відхилення вектора тяги, що дозволяє соплам силових установок незалежно один від одного повертатися назад і вперед. Максимальна злітна маса нової моделі AB6 дорівнює 60 кг, з яких 20 припадає на паливо. Дрон уміє вертикально злітати, а для посадки йому вистачить майданчика 1,2 на 0,9 метра. У горизонтальному польоті БПЛА може розвивати швидкість до 400 км/годину. Максимальна дальність польоту AB6 – 150 км. Безпілотник здатний літати автономно заданим маршрутом. Ним також можна керувати і дистанційно, але в цьому випадку лише на відстані 50 км.

Несподіваний поворот подій: Через проблеми у Бєлгородській області по усій РФ не вистачає курятини

субота, 27 травень 2023, 22:52

У Росії спостерігається фізичний дефіцит курей-бройлерів та філе. Однією з причин цього можуть бути труднощі, з якими стикаються виробники в Бєлгородській області. Про це 27 травня 2023 року написала російська ділова газета "Вєдомості", передають Патрі...

У Тверській області РФ безпілотники атакували нафтопереробну станцію нафтопровіду "Дружба"

субота, 27 травень 2023, 22:24

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію, повідомляє Telegram-канал Baza. "Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю м...