Хіти тижня. Скрепи нехай зеленіють від заздрощів: У США продемонстрували БПЛА із чотирма реактивними двигунами (відео)

Приватна американська компанія FusionFlight презентувала широкому загалу дрон AB6 з чотирма мікротурбінними реактивними двигунами замість роторів.Як заявлено на офіційному інтернет-ресурсі компанії, безпілотник може злітати вертикально, а у горизонтальному польоті розвивати максимальну швидкість до 400 км/год, повідомляють Патріоти України.

Перший прототип БПЛА з реактивними двигунами замість звичних гвинтомоторних інженерів FusionFlight представили ще в 2019 році. То був 47-кілограмовий дрон AB5. Сумарна потужність 4 реактивних двигунів безпілотника складала 149 кВт, а вантажопідйомність – 18 кг.

У листопаді цього року компанія FusionFlight представила нову версію свого реактивного квадрокоптера AB6. Від попередника AB5 він відрізняється корпусом, який тепер захищає двигуни, а також системою відхилення вектора тяги, що дозволяє соплам силових установок незалежно один від одного повертатися назад і вперед. Максимальна злітна маса нової моделі AB6 дорівнює 60 кг, з яких 20 припадає на паливо. Дрон уміє вертикально злітати, а для посадки йому вистачить майданчика 1,2 на 0,9 метра. У горизонтальному польоті БПЛА може розвивати швидкість до 400 км/годину. Максимальна дальність польоту AB6 – 150 км. Безпілотник здатний літати автономно заданим маршрутом. Ним також можна керувати і дистанційно, але в цьому випадку лише на відстані 50 км.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Готуйтесь до удару по кишені! Які продукти в Україні можуть подорожчати через відключення світла

четвер, 1 грудень 2022, 9:30

В Україні через постійні відключення електроенергії може зрости ціна на низку продуктів. Зокрема, можуть здорожчати молочка, м'ясо, овочі та фрукти. Про це розповів аналітик УКАБ (Українського клубу аграрного бізнесу) Максим Гопка, передають Патріоти У...