Західні компанії не тільки не хочуть сплачувати за неякісну нафту, але й сподіваються отримати компенсацію.

Європейські нафтові компанії Eni і Total відмовилися платити за неякісну російську нафту. Про це розповіли Reuters обізнані джерела, передають Патріоти України.
«Чому хтось повинен за неї платити? Строго кажучи, це взагалі не нафта», - заявив один з них. Йдеться про нафту марки Urals з високим вмістом хлоридів, яка поставлялася до Європи по нафтопроводу «Дружба».
В кінці квітня експлуататор «Дружби» в Білорусі призупинив транзит по одній з гілок трубопроводу через відмову польського експлуататора приймати неякісну нафту, а також через острах промислових аварій в білоруській логістичный системы і на місцевих НПЗ.
За словами співрозмовників Reuters, нафту належної якості, яка надійшла по «Дружбі» безпосередньо перед погіршенням якості, Eni і Total вже оплатили, а оплата нафти з хлорорганікою повинна була відбутися 15 травня, але не відбулася.
Eni і Total повідомили своїм постачальникам про бажання оцінити свої збитки і зрозуміти, на які компенсації можуть розраховувати, коли і від кого. Крім того, нафтовики висловили готовність платити за чисту нафту після відновлення поставок по «Дружбі».
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...