Хіти тижня. Скрепи рукож*пі, або Проект у $20 млрд на межі зриву: У Туреччині знайшли вже другу тріщину в фундаменті АЕС "Аккуя", яку будує РФ

Москва і Анкара підписали контракт ще в 2010 році. Через 9 років "Аккую" все ще не побудована.

У Туреччині виявили аж дві тріщині в бетонному фундаменті атомної електростанції "Аккую", яку будує заснована Путіним держкорпорація РФ "Росатом". Про скандал розповіло турецьке видання Haberturk, передають Патріоти України.

У Росії серйозні проблеми з проектом будівництва АЕС "Аккую" в Туреччині. Ще влітку минулого 2018 року перевірка виявила в її фундаменті величезну тріщину. Росіяни заново перезалили бетон, але це не допомогло - вже в новому фундаменті утворилася ще одна тріщина.

Зараз в "Росатомі" запевняють, що брак усунутий і будівництво йде відповідно до графіка. Однак в Туреччині зараз вкрай насторожено ставляться до російської АЕС.

Варто відзначити, що вартість проекту становить аж 20 млрд доларів. Москва і Анкара підписали контракт ще в 2010 році. Через 9 років "Аккую" все ще не побудована.Варто відзначити, що новина викликала ажіотаж в соцмережах. Росіяни засмучені через нову невдачу РФ.

"Рукож**ы", - обурюються коментатори. Вони впевнені, що тріщини виникли з банальної причини - проект використовується владою РФ для "распила бабла".

"То они хотят и Турцию в рай с собой загрести в пару махов", - пригадали в мережі скандальну заяву Путіна.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...