Хіти тижня. Студент зі США створив з поліцейського радара найпотужніший ручний лазер у світі (відео)

За словами самого Ентоні Дрейка, зібраний ним пристрій - найпотужніший у світі ручний лазер постійної потужності.

Ентоні Дрейк сам зібрав лазер. Фото: скріншот з відео.

Американський винахідник і блогер Ентоні Дрейк зібрав і протестував ручної лазер, який здатний видавати постійну потужність в 100 ват. В опублікованому на YouTube ролику автор показує, що потужності лазера вистачає, щоб плавити скло і різати жесть, передають Патріоти України.

Зросла потужність джерел випромінювання привела до того, що в споживчій техніці вже повсюдно використовуються лазери 4 класу небезпеки і цим нерідко користуються ентузіасти, збираючи потужні випромінювачі своїми руками. Один з таких винахідників - Ентоні Дрейк, який захоплюється створенням ручних лазерів високої потужності. Його останній проект - потужний ручний лазер, зібраний в корпусі поліцейського радара.

У проекті використовувався масив з 20 діодів, здатний видавати випромінювання потужністю 95 ват (за словами Дрейка, зразок до нього потрапив від виробника по неофіційним каналам). У корпус радара упакований регулятор напруги, датчик температури, вольтметр і літій-іонні акумулятори, що живлять пристрій протягом приблизно семи хвилин безперервної роботи. Для накопичення і відведення тепла від масиву діодів використаний масивний алюмінієвий циліндр.

Для того, щоб подолати символічний поріг в 100 ватт, блогер вирішив підняти штатну силу струму з 3 ампер до 3,2 ампер. В результаті його лазер в 2000 разів потужніше звичайної лазерної указки потужністю 5 мілліватт.

Навіть без лінзи зібраний лазер моментально підпалював необроблену деревину, а після установки лінзи спромігся проплавити пляшкове скло і пропалив бляшану кришку за лічені секунди. За словами самого Дрейка, зібраний ним пристрій - найпотужніший у світі ручний лазер постійної потужності.

​Вітчизняні сильно додали: Україна стала набагато більше експортувати вина

п’ятниця, 5 червень 2020, 22:12

За рік Україна збільшила експорт вин виноградних на 49,3%, в грошовому еквіваленті. Про це свідчать дані Державної митної служби. Так, за 5 місяців цього року Україна експортувала вина на 5,4 млн дол. Тоді як в січні-травні 2019 року - на 3,6 млн дол, ...

Хіти тижня. Банки будуть автоматично блокувати рахунки боржників: Мін'юст готує "сюрприз" українцям

п’ятниця, 5 червень 2020, 17:30

Україні банківські рахунки боржників блокуватимуть автоматично після того, як відомості введуть в єдиний реєстр боржників. При цьому ухилитися від виконання рішення суду буде складніше, передають Патріоти України. Відповідний законопроєкт розробив Мін'...