Хіти тижня. Так тримати: Ляп Х*йла призвів до поновлення падіння цін на нафту

Ціна на нафту, котра різко злетіла в ціні після заяви Трампа про домовленість Москви та Ер-Ріяда скоротити видобуток, перейшла до стрімкого падіння після образливої брехні Путіна щодо Саудівської Аравії, що зірвала між ними переговори, зазначають Патріоти України. Станом на вечір 6 квітня вартість марки Brent впала на 7,2%, зокрема, вартість найближчого ф'ючерсу на нафту цієї марки знизилася до 32,43 долара за барель.

Падіння цін відбулося на тлі новини про перенесення екстреної зустрічі найбільших виробників нафти. Так, спочатку відеоконференція міністрів країн ОПЕК+ була запланована на 6 квітня, проте екстрений саміт був перенесений. Зустріч найбільших виробників нафти ініціювала Саудівська Аравія, яка є найбільшим виробником серед країн, що входять в ОПЕК. Однак взяла паузу після брудної інформаційної атаки Кремля.

Варто відзначити, що група ОПЕК+ працює над угодою про скорочення загального обсягу видобутку приблизно на 10% від світових поставок або на 10 млн барелів на день. Однак наразі видобуток перевищує попит на 25 млн барелів на добу.

Чому «Інформаційний спротив» маніпулює даними про кількість вугілля вивезеного з ОРДЛО?

четвер, 4 червень 2020, 13:00

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Вирішити цю проблему можна створивши аналітичні структури, які б зайнялися інформаційним супроводом діяль

Хіти тижня. "Германия прекратила покупку российского газа. "Газпром" по-тихому прикрутил вентиль", - Анти-Колорадос

четвер, 4 червень 2020, 11:00

В Газпромі вже нічого не розповідають про "профілактику". Нагадаємо, саме так пояснювали зупинку газопроводу "Сила Сибіру" в Китай і "Блакитний потік" до Туреччини. "Вчера весь день и сразу из разных источников, шла информация одно и того же вида. Смыс...