Хіти тижня. "Така поведінка з боку України - це поведінка дрібних шахраїв, які взяли гроші, а потім сказали, що вони передумали робити те, що обіцяли", - Фурса про скандал з МВФ

Критика Києва у вигляді різких заяв керівництва МВФ виправдана. Влада гальмує реформи і руйнує незалежність НАБУ, чекаючи спокійної реакції з боку фонду. Тому для продовження співпраці з організацією Україна повинна виконати всі вимоги, інакше залишиться без фінансування. Таку позицію озвучив інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса, передають Патріоти України.

"Попередження глави місії МВФ в Україні про неприпустимість зміни законодавства про НАБУ цілком природне і виправдане. Ніякого втручання у внутрішні справи України тут немає. Закон про НАБУ був частиною програми МВФ, і було б нелогічно, що ми проводимо реформи, виконуємо взяті на себе зобов'язання , а потім в якийсь момент раптом відіграємо назад те, що було зроблено, і просимо дати нам кредит. Основою основ антикорупційної інфраструктури було створення НАБУ, а законодавчими змінами, про які йде мова, незалежність НАБУ руйнується. Причому закон - абсолютно бездарний. Він підігнаний під одну людину і руйнує те, що було створено раніше з такими складонщами", - вважає аналітик.

За його словами, Україна намагається всидіти на двох стільцях - зробити відкат реформи і одночасно залишитися в хороших відносинах з Фондом. При такому підході держава просто залишиться без грошей.

"Природно, МВФ не буде потурати таким речам. Адже, по суті, мова йде про перегляд реформи, під яку Фонд давав Україні гроші. Якщо ми хочемо співпрацювати з МВФ, подібні перегляди реформ неприпустимі. Якщо ми вирішили, що ми - суверенні і все самі можемо, тоді давайте не будемо просити і грошей у МВФ", - додав Фурса.

Як вважає економіст, Україна в цій ситуації демонструє негідну поведінку і наривається на ультиматум від МВФ, який поставив Київ перед вибором. "Така поведінка з боку України - це поведінка дрібних шахраїв, які взяли гроші, а потім сказали, що вони передумали робити те, що обіцяли. Тому МВФ і каже: "Досить гратися в наперстки! Або ми працюємо з вами, або не працюємо - тоді творите що хочете, тільки наслідки розгрібати будете самі", - підкреслив Сергій Фурса.

Джерело: Главред

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...