
Український блогер Денис Казанський висміяв відключення газу в російському місті Тара Омської області, передають Патріоти України.
"Той незграбний момент, коли 5 років погрожували відключити газ "бандерлогам", а потім заплатили Україні мільярди за транзит і відключили газ жителям Омської області", – іронізує Казанський.
На ситуацію у російському місті відреагували і користувачі мережі.
"Газу немає, але ви тримайтеся", – пише Svitlana Ukrainka
"З цього випливає що в Омській області живуть бандерлоги", – резюмував Марк Абрамович.
Тот неловкий момент, когда 5 лет грозились отключить газ "бандерлогам", а потом заплатили Украине миллиарды за транзит и отключили газ жителям Омской области. pic.twitter.com/mHbcXh8sWc
— Денис Казанський (@den_kazansky) February 17, 2020
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...